gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verhuizing sportclubs onzeker

De verhuizing van tafeltennisclub Dordrecht en korfbalclub Movado naar een gezamenlijke nieuwe accommodatie met voetbalclub Dubbeldam op sportpark Schenkeldijk gaat waarschijnlijk niet door. De clubs vragen meer geld dan de gemeente wil betalen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Om de sportcomplexen Patersweg en Corridor af te stoten en de daar gevestigde clubs te verhuizen trok de gemeenteraad 5,5 miljoen euro uit. Het plan was dat OMC verhuist naar FC Dordrecht en TTV Dordrecht en Movado naar de Schenkeldijk. Op Schenkeldijk wachtte Dubbeldam meer dan tien jaar op uitsluitsel over de komst van Golf en Wonen. Toen dat plan werd afgeblazen werd de club geconfronteerd met de wens van de gemeente om het sportcomplex in te krimpen.

Dubbeldam presenteerde een plan voor nieuwbouw, centraal op het sportcomplex, samen met de tafeltennisclub die weg moet van de Corridor en de korfbalclub die van de Patersweg moet verdwijnen. Over dat plan wordt al twee jaar onderhandeld met de gemeente.

Voorzitter Arie in 't Veld van Dubbeldam heeft er geen vertrouwen meer in dat het plan kan worden uitgevoerd: "Er zit een groot gat tussen wat wij vragen en wat de gemeente bij wil dragen. Zeer teleurstellend, wij overvragen zeker niet."


Wethouder Rinette Reynvaan is ook teleurgesteld: "Ik kijk hier van op. Wat mij betreft zijn we nog in onderhandeling. Maar het is inderdaad zo dat de clubs méér vragen dan wij geboden hebben. Van die 5,5 miljoen euro moeten we nog meer dingen doen."

Reynvaan zei de gemeenteraad in 2015 dat de ze de verhuizingen binnen twee jaar gerealiseerd wilde zien. Dat gaat niet meer lukken. Dubbeldam overweegt om het huidige clubgebouw nu toch te renoveren en uit te breiden.

Lees ook

IMG_1616 (2)

Houten hek bezorgt Van Drunen moeizame start van WK motorcross

Lotte van Drunen is de jacht op haar derde WK-titel begonnen met een vierde plaats. In Frankrijk ging de Sliedrechtse motorcrosser onderuit, waarna haar motor vast kwam te zitten onder een houten hekwerk.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

thumbjeeeeeeeee

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

mishandelingstadspolders

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi en Lucas Gardenier van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'