gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verjaardagsfeest in Wielwijk ontaardt in knokpartij

9caf4862afb6a586b7a298e5cd03da8a

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een einde gemaakt aan een buurtfeest in de Brikstraat, een zijstraat van de Zeehavenlaan. Dat ging niet zonder slag of stoot. Een verdachte heeft bijtwonden van een politiehond eraan overgehouden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Agenten merkten dat er sprake was van 'forse geluidsoverlast'. Aanleiding voor het buurtfeest was een verjaardag van een van de bewoners.  "Op straat stonden meerdere picknicktafels, een opblaasbaar zwembadje en er was een DJ actief", schrijft de politie. "In totaal waren op de locatie circa 50 tot 60 mensen bij elkaar gekomen."

De politie liet meteen weten dat het feest beëindigd zou worden, iets wat de sfeer niet bevorderde. Zo liet de jarige weten dat hij het niet eens was met de politie. Nadat hij meerdere keren was gewaarschuwd, greep de politie in. Daarbij keerde meerdere mensen zich tegen de politie.

De net 33-jarige verdachte werd bij zijn arrestatie gebeten door een politiehond. Ook een agent kreeg een trap. De verdachte had gedronken en drugs gebruikt.

De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.

Foto: Politie

Lees ook

nk2026082193A03708

FC Dordrecht speelt frustrerende wedstrijd tegen Roda JC en gaat ten onder

FC Dordrecht heeft de tweede thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst weten om te zetten. Het verloor van met 0-1 van Roda JC Kerkrade. De Schapekoppen kregen pas in de tweede helft echt vat op de tegenstander, die in de eerste helft op voorsprong kwam. De tweede helft blafte Dordt hier en daar wel, maar echt bijten deed het niet.

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

timmerdorpdordt

Voor het eerst een timmerdorp op deze plek: 'Er ontstaan serieuze hutten'

Kinderen en klussen is misschien niet de eerste combinatie waar je aan denkt. Toch worden elke zomervakantie op verschillende plekken met veel enthousiasme timmerdorpen gebouwd. Rotaryclub Johan de Witt ter Merwede organiseert dit jaar voor het eerst een timmerdorp in de Dordtse wijk de Staart. “Het is een groot succes”, zegt Jurgina Feith initiatiefneemster van deze eerste editie.