gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verjaardagsfeest in Wielwijk ontaardt in knokpartij

9caf4862afb6a586b7a298e5cd03da8a

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een einde gemaakt aan een buurtfeest in de Brikstraat, een zijstraat van de Zeehavenlaan. Dat ging niet zonder slag of stoot. Een verdachte heeft bijtwonden van een politiehond eraan overgehouden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Agenten merkten dat er sprake was van 'forse geluidsoverlast'. Aanleiding voor het buurtfeest was een verjaardag van een van de bewoners.  "Op straat stonden meerdere picknicktafels, een opblaasbaar zwembadje en er was een DJ actief", schrijft de politie. "In totaal waren op de locatie circa 50 tot 60 mensen bij elkaar gekomen."

De politie liet meteen weten dat het feest beëindigd zou worden, iets wat de sfeer niet bevorderde. Zo liet de jarige weten dat hij het niet eens was met de politie. Nadat hij meerdere keren was gewaarschuwd, greep de politie in. Daarbij keerde meerdere mensen zich tegen de politie.

De net 33-jarige verdachte werd bij zijn arrestatie gebeten door een politiehond. Ook een agent kreeg een trap. De verdachte had gedronken en drugs gebruikt.

De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.

Foto: Politie

Lees ook

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

Tom Hartman maakt muziek na psychose

Hoe een psychose Tom tot een liedje bracht: ‘Heb het van me afgeschreven’

Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.