gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verjaardagsfeest in Wielwijk ontaardt in knokpartij

9caf4862afb6a586b7a298e5cd03da8a

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een einde gemaakt aan een buurtfeest in de Brikstraat, een zijstraat van de Zeehavenlaan. Dat ging niet zonder slag of stoot. Een verdachte heeft bijtwonden van een politiehond eraan overgehouden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Agenten merkten dat er sprake was van 'forse geluidsoverlast'. Aanleiding voor het buurtfeest was een verjaardag van een van de bewoners.  "Op straat stonden meerdere picknicktafels, een opblaasbaar zwembadje en er was een DJ actief", schrijft de politie. "In totaal waren op de locatie circa 50 tot 60 mensen bij elkaar gekomen."

De politie liet meteen weten dat het feest beëindigd zou worden, iets wat de sfeer niet bevorderde. Zo liet de jarige weten dat hij het niet eens was met de politie. Nadat hij meerdere keren was gewaarschuwd, greep de politie in. Daarbij keerde meerdere mensen zich tegen de politie.

De net 33-jarige verdachte werd bij zijn arrestatie gebeten door een politiehond. Ook een agent kreeg een trap. De verdachte had gedronken en drugs gebruikt.

De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.

Foto: Politie

Lees ook

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.

Biesbosch MuseumEiland (1)

Biesbosch MuseumEiland maakt kans op Museumprijs

Het Biesbosch MuseumEiland staat in de finale van de VriendenLoterij Museumprijs. Dit jaar maakt het museum kans op de titel ‘Het groene museum’. Tijdens de landelijke publieke stemronde hoopt het museum de hoofdprijs van 100.000 euro te winnen. Het museum neemt het op tegen twee andere musea: Forteiland Pampus bij Muiden en Museum De Bastei in Nijmegen.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.