gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verjaardagsfeest in Wielwijk ontaardt in knokpartij

9caf4862afb6a586b7a298e5cd03da8a

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een einde gemaakt aan een buurtfeest in de Brikstraat, een zijstraat van de Zeehavenlaan. Dat ging niet zonder slag of stoot. Een verdachte heeft bijtwonden van een politiehond eraan overgehouden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Agenten merkten dat er sprake was van 'forse geluidsoverlast'. Aanleiding voor het buurtfeest was een verjaardag van een van de bewoners.  "Op straat stonden meerdere picknicktafels, een opblaasbaar zwembadje en er was een DJ actief", schrijft de politie. "In totaal waren op de locatie circa 50 tot 60 mensen bij elkaar gekomen."

De politie liet meteen weten dat het feest beëindigd zou worden, iets wat de sfeer niet bevorderde. Zo liet de jarige weten dat hij het niet eens was met de politie. Nadat hij meerdere keren was gewaarschuwd, greep de politie in. Daarbij keerde meerdere mensen zich tegen de politie.

De net 33-jarige verdachte werd bij zijn arrestatie gebeten door een politiehond. Ook een agent kreeg een trap. De verdachte had gedronken en drugs gebruikt.

De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.

Foto: Politie

Lees ook

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

marktstockfotopexels

Weekmarkt Giessenburg verhuist vanwege werkzaamheden

De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.