Dordrecht, Netherlands

Verkeerde sleutel, stemlokaal toch op tijd open

Stemlokalen waren vandaag te vinden op allerlei plekken in de stad. En elk lokaal had zo zijn eigen charme en opmerkelijkheden.
Leo Roubos | 21 maart 2018 18:21 | Aangepast op 21 maart 2018 18:21
Zo hadden de leden van het stemlokaal in Postillion hotel geen klachten over het eten en waren er in verloskundigenpraktijk Lucina in de Stadspolders geen dikke buiken te zien.

Het stembureau in cbs Johan Friso in Oudelandshoek ging toch nog op tijd open, ondanks dat de verkeerde sleutel aan de mensen van het stembureau was gegeven. Op zich allemaal niet erg, ware het niet dat het de derde keer was dat dit hier gebeurde.

Het stembureau in de voormalige Driesprong in de Vogelbuurt werd een beetje misbruikt om handtekeningen op te halen voor behoud van een monumentale boom in de Riouwstraat.

De ouderen van De Merwelanden hadden vaak moeite met het referendum, vaak hadden ze geen idee wat en waarvoor ze moesten stemmen. De voorzitter van het stemlokaal moest toegeven dat hij het zelf ook niet helemaal begreep.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...