Dordrecht, Netherlands

Verkeersinfarct rond Dordrecht

Grote problemen maandagochtend op de A16 richting Rotterdam. Meerdere ongevallen zorgen voor files met een totale lengte van 16 kilometer. Ook op de N3 loopt het verkeer vast.
Peter Tromp | 19 juni 2017 09:42 | Aangepast op 19 juni 2017 09:42
Eerst ging het mis op de weg vanaf Breda richting 's-Gravendeel. Daar kreeg een vrachtwagen een klapband. Er werd bij Roosendaal een omleiding ingesteld, die pas rond 08.30 uur werd opgeheven.

Halverwege de ochtendspits botsten meerdere auto's op elkaar ter hoogte van Hendrik-Ido-Ambacht. Brandweer, politie en ambulance kwamen ter plaatse om hulp te verlenen. Een persoon zat bekneld en is met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd.

Ook daar ging de A16 richting Rotterdam volledig dicht. Bij Dordrecht-Centrum is een omleiding ingesteld. De verwachting is dat de weg pas om 10.30 uur open gaat.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...