Dordrecht, Netherlands

Verkeersveiligheid in Dordrecht

De Partij van de Arbeid organiseert op donderdag 18 juni een avond over verkeersveiligheid in Dordrecht.
Gert van der Steen | 8 juni 2015 14:03 | Aangepast op 8 juni 2015 14:03
Als vervolg op de actie Ik Flits Mee wil de PvdA bereiken, dat burgers meer worden betrokken bij de verkeersveiligheid in hun eigen buurt. Er zijn al veel meldingen van bewoners binnengekomen over onveilige situaties, maar ook mogelijke oplossingen daarvoor.

Wethouder Rik van Der Linden vertelt over de aanpak van de gemeente. Ook politiemensen geven uitleg over hun inzet en het Meldpunt Veilig Verkeer Nederland presenteert zich als mogelijkheid om gevaarlijke situaties te melden.

De avond wordt gehouden in de kantine van Sportcomplex De Corridor (SC OMC), Visserstuin 5 in Stadspolders en begint om 19.30 uur.

Gespreksleider is Ben Corino, verslaggever van Drechtstad FM.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...