Dordrecht, Netherlands

Verkeersveiligheid in Dordrecht

De Partij van de Arbeid organiseert op donderdag 18 juni een avond over verkeersveiligheid in Dordrecht.
Gert van der Steen | 8 juni 2015 14:03 | Aangepast op 8 juni 2015 14:03
Als vervolg op de actie Ik Flits Mee wil de PvdA bereiken, dat burgers meer worden betrokken bij de verkeersveiligheid in hun eigen buurt. Er zijn al veel meldingen van bewoners binnengekomen over onveilige situaties, maar ook mogelijke oplossingen daarvoor.

Wethouder Rik van Der Linden vertelt over de aanpak van de gemeente. Ook politiemensen geven uitleg over hun inzet en het Meldpunt Veilig Verkeer Nederland presenteert zich als mogelijkheid om gevaarlijke situaties te melden.

De avond wordt gehouden in de kantine van Sportcomplex De Corridor (SC OMC), Visserstuin 5 in Stadspolders en begint om 19.30 uur.

Gespreksleider is Ben Corino, verslaggever van Drechtstad FM.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...