Dordrecht, Netherlands

Verkoop panden Groothoofd lijkt door te gaan

De Dordtse gemeenteraad lijkt akkoord te gaan met de verkoop van zeven panden op het Groothoofd en de Palingstraat aan Dudok.
Petra Scheurwater | 12 april 2017 12:08 | Aangepast op 12 april 2017 12:08
Begin dit jaar werd bekend dat het onroerend goed van woningcoöperatie Woonbron voor een kleine zes ton aan de gemeente wordt verkocht. Die verkoopt het op haar beurt voor een miljoen aan projectontwikkelaar Dudok.


Vooral de SP was kritisch op de gang van zaken, de werkelijke waarde van de panden zou veel hoger zijn en het onderhands verkopen in plaats van de panden openbaar en marktconform aanbieden zorgde voor veel vraagtekens bij de partij.


In de commissievergadering van dinsdagavond kreeg de partij weinig bijval op die kritiek. Wel hadden ook andere partijen bedenkingen, over bijvoorbeeld de manier vaan aanbesteden en of de taxatie onafhankelijk genoeg gebeurd was.


Verantwoordelijk wethouder Jasper Mos kon die kritiek grotendeels weerleggen. Het besluit over de vastgoeddeal moet nog officieel door de Dordtse gemeenteraad genomen worden.

Lees ook

Aantal IC-bedden Albert Schweitzer ziekenhuis blijft onveranderd tot na lockdown

Hoewel het aantal opnames van coronapatiënten in het Albert Schweitzer ziekenhuis iets afvlakt, bli...

Dordrecht zet in op maatschappelijk betrokken ondernemen, dít bedrijf doet dat al

Met het actieprogramma 'Ondernemen met Impact' wil de gemeente Dordrecht ondernemers stimuleren zich...

Dominantie in het veld gaat wielrenster Lucinda Brand niet vervelen

Het jaar 2021 stond voor wielrenster Lucinda Brand in het teken van winnen. Heel veel winnen. De ene...

Gevonden! Dit is de nieuwe barista van Het Vogelnest

Het Vogelnest zocht de afgelopen weken hard naar een nieuwe barista. Julia Teekens - bekend van het ...

Gezocht: Muzikanten voor het ToBe Solistenconcours

Muzikanten uit de regio kunnen zich vanaf nu aanmelden voor het ToBe Solistenconcours. De achtste ed...

Coronacijfers lopen ondanks lockdown toch weer op

Na een maand van dalende cijfers, stijgen ook in Dordrecht de besmettingen weer. Dat blijkt uit de d...