Dordrecht, Netherlands

Verlichte tractor-optocht gaat niet door

De verlichte tractoroptocht van de Plattelands Jongeren Hoeksche Waard (PJHW) gaat niet door. Deze zou aanstaande zaterdag plaatsvinden en langs diverse zorginstellingen rijden. PJHW heeft besloten de optocht af te gelasten vanwege de nieuwe lockdown.
Vivian Rutte | 17 december 2020 15:34 | Aangepast op 17 december 2020 15:34
De PJHW gaat proberen de optocht te verplaatsen tot na de lockdown. "We hebben heel erg ons best gedaan er iets leuks van te maken, maar helaas is het op deze manier niet te realiseren", laat de vereniging weten op Facebook. 


De Plattelands Jongeren Hoeksche Waard organiseerde samen met de Land- en Tuinbouw Organisatie Nederland (LTO) een verlichte tractoroptocht. Ze zouden op zaterdagavond 19 december in een 2.5 uur durende stoet langs alle Dordtse verpleeghuizen rijden om een lichtpuntje te zijn tijdens de donkere dagen voor kerst.

(Foto: Facebook Plattelands Jongeren Hoeksche Waard)

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...