gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht

da3fa9e13f1d9a6de0c472c3cfed7937

De eerste wedstrijd van FC Dordrecht in 2019 is dramatisch slecht gelopen, tegenstander FC Den Bosch scoorde 6 keer en is periode kampioen. Dordrecht scoorde 2 maal, Renny Smith en Jeremy Cijntje maakten de doelpunten. De wedstrijd was de eerste voor de nieuwe hoofdtrainer Claudio Braga.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft begon matig voor de Dordtenaren, in de 11e minuut scoorde Leo Väisänen, de bal ging maar net langs de handen van keeper Peter Stoskovic . Nadat Dordrecht een paar keerde terug te komen kwam in de 38e minuut de beloning met een doelpunt van Renny Smith. In de 45e minuut kwamen de Bosschenaren heel goed weg, keeper Wouter van der Steen hield de bal maar net tegen.


Na de rust keerde het tij volledig voor de Dordtenaren, in de chaos na een corner scoorde Daniel Breedijk een eigen doelpunt. Alsof dat niet erg genoeg was schoot kort daarna in de 51e minuut Julián Marchioni de 1-3 binnen. In de 61e minuut volgde Leo väisänen met de 1-4, Danny Verbeek maakte een doelpunt in de 67e minuut en Antoinio Stankov maakte een eigen doelpunt in de 69e minuut.

Lees ook

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.