gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht

da3fa9e13f1d9a6de0c472c3cfed7937

De eerste wedstrijd van FC Dordrecht in 2019 is dramatisch slecht gelopen, tegenstander FC Den Bosch scoorde 6 keer en is periode kampioen. Dordrecht scoorde 2 maal, Renny Smith en Jeremy Cijntje maakten de doelpunten. De wedstrijd was de eerste voor de nieuwe hoofdtrainer Claudio Braga.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft begon matig voor de Dordtenaren, in de 11e minuut scoorde Leo Väisänen, de bal ging maar net langs de handen van keeper Peter Stoskovic . Nadat Dordrecht een paar keerde terug te komen kwam in de 38e minuut de beloning met een doelpunt van Renny Smith. In de 45e minuut kwamen de Bosschenaren heel goed weg, keeper Wouter van der Steen hield de bal maar net tegen.


Na de rust keerde het tij volledig voor de Dordtenaren, in de chaos na een corner scoorde Daniel Breedijk een eigen doelpunt. Alsof dat niet erg genoeg was schoot kort daarna in de 51e minuut Julián Marchioni de 1-3 binnen. In de 61e minuut volgde Leo väisänen met de 1-4, Danny Verbeek maakte een doelpunt in de 67e minuut en Antoinio Stankov maakte een eigen doelpunt in de 69e minuut.

Lees ook

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

Alpacajong

Feest op kinderboerderij: alpacajong Nacho is geboren

Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.