gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht

da3fa9e13f1d9a6de0c472c3cfed7937

De eerste wedstrijd van FC Dordrecht in 2019 is dramatisch slecht gelopen, tegenstander FC Den Bosch scoorde 6 keer en is periode kampioen. Dordrecht scoorde 2 maal, Renny Smith en Jeremy Cijntje maakten de doelpunten. De wedstrijd was de eerste voor de nieuwe hoofdtrainer Claudio Braga.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft begon matig voor de Dordtenaren, in de 11e minuut scoorde Leo Väisänen, de bal ging maar net langs de handen van keeper Peter Stoskovic . Nadat Dordrecht een paar keerde terug te komen kwam in de 38e minuut de beloning met een doelpunt van Renny Smith. In de 45e minuut kwamen de Bosschenaren heel goed weg, keeper Wouter van der Steen hield de bal maar net tegen.


Na de rust keerde het tij volledig voor de Dordtenaren, in de chaos na een corner scoorde Daniel Breedijk een eigen doelpunt. Alsof dat niet erg genoeg was schoot kort daarna in de 51e minuut Julián Marchioni de 1-3 binnen. In de 61e minuut volgde Leo väisänen met de 1-4, Danny Verbeek maakte een doelpunt in de 67e minuut en Antoinio Stankov maakte een eigen doelpunt in de 69e minuut.

Lees ook

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.