gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht

da3fa9e13f1d9a6de0c472c3cfed7937

De eerste wedstrijd van FC Dordrecht in 2019 is dramatisch slecht gelopen, tegenstander FC Den Bosch scoorde 6 keer en is periode kampioen. Dordrecht scoorde 2 maal, Renny Smith en Jeremy Cijntje maakten de doelpunten. De wedstrijd was de eerste voor de nieuwe hoofdtrainer Claudio Braga.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft begon matig voor de Dordtenaren, in de 11e minuut scoorde Leo Väisänen, de bal ging maar net langs de handen van keeper Peter Stoskovic . Nadat Dordrecht een paar keerde terug te komen kwam in de 38e minuut de beloning met een doelpunt van Renny Smith. In de 45e minuut kwamen de Bosschenaren heel goed weg, keeper Wouter van der Steen hield de bal maar net tegen.


Na de rust keerde het tij volledig voor de Dordtenaren, in de chaos na een corner scoorde Daniel Breedijk een eigen doelpunt. Alsof dat niet erg genoeg was schoot kort daarna in de 51e minuut Julián Marchioni de 1-3 binnen. In de 61e minuut volgde Leo väisänen met de 1-4, Danny Verbeek maakte een doelpunt in de 67e minuut en Antoinio Stankov maakte een eigen doelpunt in de 69e minuut.

Lees ook

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

archieffotopolitie

Twee aanhoudingen na ontvoering vrouw (20) en gewelddadige woningoverval

De politie heeft twee verdachten opgepakt voor een ontvoering en een woningoverval van twee maanden geleden. Een 20-jarige vrouw werd in Papendrecht ontvoerd, waarna haar woning in Rotterdam werd overvallen. Daarbij werden de overige bewoners bedreigd en vastgebonden.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.