gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht

da3fa9e13f1d9a6de0c472c3cfed7937

De eerste wedstrijd van FC Dordrecht in 2019 is dramatisch slecht gelopen, tegenstander FC Den Bosch scoorde 6 keer en is periode kampioen. Dordrecht scoorde 2 maal, Renny Smith en Jeremy Cijntje maakten de doelpunten. De wedstrijd was de eerste voor de nieuwe hoofdtrainer Claudio Braga.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft begon matig voor de Dordtenaren, in de 11e minuut scoorde Leo Väisänen, de bal ging maar net langs de handen van keeper Peter Stoskovic . Nadat Dordrecht een paar keerde terug te komen kwam in de 38e minuut de beloning met een doelpunt van Renny Smith. In de 45e minuut kwamen de Bosschenaren heel goed weg, keeper Wouter van der Steen hield de bal maar net tegen.


Na de rust keerde het tij volledig voor de Dordtenaren, in de chaos na een corner scoorde Daniel Breedijk een eigen doelpunt. Alsof dat niet erg genoeg was schoot kort daarna in de 51e minuut Julián Marchioni de 1-3 binnen. In de 61e minuut volgde Leo väisänen met de 1-4, Danny Verbeek maakte een doelpunt in de 67e minuut en Antoinio Stankov maakte een eigen doelpunt in de 69e minuut.

Lees ook

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

sliedrechtbaanhoek

Na maanden van spoorproblemen wordt dit talud aangepakt: ‘Trein niet stilgelegd’

Sinds februari is het oppassen geblazen voor treinmachinisten bij station Sliedrecht Baanhoek. Vanwege een verzakt talud moeten treinen zich aan een snelheidsbeperking houden van 40 kilometer per uur. In september is het verstevigen begonnen, maar het zal nog even duren voor de treinen weer met normale snelheid kunnen rijden: “Hopelijk in het eerste kwart van 2027”.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”