Dordrecht, Netherlands

Verlies voor FC Dordrecht tegen Jong PSV

FC Dordrecht heeft maandagavond thuis verloren tegen Jong PSV, ondanks een snelle voorsprong door basisdebutant Crycensio Summerville. De wedstrijd begon met een minuut stilte voor de vandaag overleden Jurrie Koolhof, de spelers van Dordrecht speelden met rouwbanden.
Robert van Loon | 28 januari 2019 22:01 | Aangepast op 28 januari 2019 22:01
Met een schot in de 8e minuut opende Summerville de score voor de Schapekoppen, daarna hadden vooral de keepers het druk. Janssen en Roulaux haalden beiden een paar keer de bal uit het net.


In de 49e minuut kregen de bezoekers een penalty welke werd benut door Mauro Junior, de rechtmatigheid van de strafschop is onzeker. Dordrecht begon te jagen naar een nieuwe voorsprong, maar PSV deed hetzelfde. In de 59e minuut maakte Piroe de 1-2, in de 81e minuut volgde Daneels met een goal. Hij ging solo het halve veld over en tikte de bal voorbij Janssen.


Door diverse blessures en pauzes bedroeg de verlenging 5 minuten, het lukte Dordrecht echter niet de extra tijd te benutten.

Meest gelezen

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Lees ook

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...

Hier worden bijna vijftig zieke bomen gekapt

In Heer Oudelands Ambacht in Zwijndrecht, tussen de sloot aan de Munnikensteeg en de Bolero en de Ba...