gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht tegen Jong PSV

b85d4875603f2b59e6b34993368d3f8e

FC Dordrecht heeft maandagavond thuis verloren tegen Jong PSV, ondanks een snelle voorsprong door basisdebutant Crycensio Summerville. De wedstrijd begon met een minuut stilte voor de vandaag overleden Jurrie Koolhof, de spelers van Dordrecht speelden met rouwbanden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Met een schot in de 8e minuut opende Summerville de score voor de Schapekoppen, daarna hadden vooral de keepers het druk. Janssen en Roulaux haalden beiden een paar keer de bal uit het net.


In de 49e minuut kregen de bezoekers een penalty welke werd benut door Mauro Junior, de rechtmatigheid van de strafschop is onzeker. Dordrecht begon te jagen naar een nieuwe voorsprong, maar PSV deed hetzelfde. In de 59e minuut maakte Piroe de 1-2, in de 81e minuut volgde Daneels met een goal. Hij ging solo het halve veld over en tikte de bal voorbij Janssen.


Door diverse blessures en pauzes bedroeg de verlenging 5 minuten, het lukte Dordrecht echter niet de extra tijd te benutten.

Lees ook

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

coalitiepapendrecht

PVV niet in nieuw college Papendrecht? 'Politiek niet uit te leggen'

De PVV is uitgespeeld in de coalitievorming in Papendrecht. Dat zegt Nikita de Ruiter, fractievoorzitter van de partij die bij de afgelopen gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen kreeg. Volgens De Ruiter wordt de PVV buiten de coalitie gehouden en zijn nu zes andere partijen met elkaar in gesprek om te kijken of zij formatiegesprekken kunnen gaan voeren.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.