gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht tegen Telstar

7507832afeff7cdd8eb61b7015db753a.jpg

FC Dordrecht heeft thuis verloren tegen Telstar, een eigen doelpunt van Stankov en drie goals van de club uit Velsen zorgden voor een 1-4 eindstand. Marko Maletic maakte het doelpunt voor de Schapenkoppen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de eerste helft wisselden de kansen voor FC Dordrecht en Telstar elkaar af. In de 15 minuut kopte Antonio Stankov de bal in het Dordtse doel, kort daarna in de 22e minuut schoot Marko Maletic vanuit een vrije trap de bal in het doel van de gasten. De rust eindigde in een 1-1 stand.


De tweede helft was amper begonnen toen er in de 47ste minuut werd gescoord door Ryan Seager. FC Dordrecht probeerde terug te komen en kwam een paar keer dichtbij een gelijkmaker. Na de 1-3 van wederom Ryan Seager was de wedstrijd beslist. De 1-4 in de 84ste minuut maakte de score compleet.


“Teleurstellend, de uitslag”, is de reactie van trainer Gérard de Nooijer. “Als je thuis met 1-4 verliest is het een teleurstellende wedstrijd. We komen heel snel achter door een ongelukkige eigen goal van Stankov. En je hebt een goede vrije trap van Marko Maletic. Daarna denk ik dat we genoeg kansen en mogelijkheden hebben gehad om de 2-1 te maken. Na de rust komen we heel snel met 1-2 achter, dan krijg je natuurlijk een aantal grote mogelijkheden om gelijk te maken en de laatste tien minuten ga je alles proberen naar voren te sturen. Maar voordat we kunnen wisselen krijgen we een goal. Is het 1-3 en naar die 1-4 ga je niet eens meer naar kijken. Als je kijkt naar de uitslag is het een beetje een geflatteerde uitslag en ook niet verdiend. Ik denk dat wij minimaal één punt hadden verdiend op basis van onze kansen.”


Na de eerdere verliezen en gelijkspel staat Dordrecht nu op de een na laatste plaats met slechts 1 punt. Volgende week treft FC Dordrecht thuis FC Twente, Twente staat 4e met 7 punten.

Lees ook

combi witte herder bordeaux.jpg

Met dubbele tong zou Toon zijn hond hebben opgehitst: ‘Ik ben 62, dat zou ik nooit doen’

Toon heeft geen hond meer. Want de nog maar 8-jarige Amber is dood. Afgemaakt, nadat ze een herdershond aanviel en diens baas. En Toon? Die zit mokkend voor de rechter.

rowwenhezerusso.png

Rowwen Hèze, Russo en Douwe Bob komen naar Wantijpop

Russo, Jett Rebel, Douwe Bob en Rowwen Hèze komen naar Dordrecht. Zij treden op zaterdag 6 juni op tijdens Wantijpop, het gratis Dordtse festival in het Wantijpark.

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.