gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht tegen Telstar

7507832afeff7cdd8eb61b7015db753a.jpg

FC Dordrecht heeft thuis verloren tegen Telstar, een eigen doelpunt van Stankov en drie goals van de club uit Velsen zorgden voor een 1-4 eindstand. Marko Maletic maakte het doelpunt voor de Schapenkoppen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de eerste helft wisselden de kansen voor FC Dordrecht en Telstar elkaar af. In de 15 minuut kopte Antonio Stankov de bal in het Dordtse doel, kort daarna in de 22e minuut schoot Marko Maletic vanuit een vrije trap de bal in het doel van de gasten. De rust eindigde in een 1-1 stand.


De tweede helft was amper begonnen toen er in de 47ste minuut werd gescoord door Ryan Seager. FC Dordrecht probeerde terug te komen en kwam een paar keer dichtbij een gelijkmaker. Na de 1-3 van wederom Ryan Seager was de wedstrijd beslist. De 1-4 in de 84ste minuut maakte de score compleet.


“Teleurstellend, de uitslag”, is de reactie van trainer Gérard de Nooijer. “Als je thuis met 1-4 verliest is het een teleurstellende wedstrijd. We komen heel snel achter door een ongelukkige eigen goal van Stankov. En je hebt een goede vrije trap van Marko Maletic. Daarna denk ik dat we genoeg kansen en mogelijkheden hebben gehad om de 2-1 te maken. Na de rust komen we heel snel met 1-2 achter, dan krijg je natuurlijk een aantal grote mogelijkheden om gelijk te maken en de laatste tien minuten ga je alles proberen naar voren te sturen. Maar voordat we kunnen wisselen krijgen we een goal. Is het 1-3 en naar die 1-4 ga je niet eens meer naar kijken. Als je kijkt naar de uitslag is het een beetje een geflatteerde uitslag en ook niet verdiend. Ik denk dat wij minimaal één punt hadden verdiend op basis van onze kansen.”


Na de eerdere verliezen en gelijkspel staat Dordrecht nu op de een na laatste plaats met slechts 1 punt. Volgende week treft FC Dordrecht thuis FC Twente, Twente staat 4e met 7 punten.

Lees ook

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.

ongehoord.png

Verdachten mishandeling koe veroordeeld: ‘Het lijkt wel alsof jullie hier plezier uithaalden’

Vier verdachten die in Oud-Alblas een koe zouden hebben mishandeld, hebben zich voor de rechter moeten verantwoorden. Zij zouden een zieke koe hebben geschopt, geprikt met een veeprikker en het dier vervolgens levend de stal uit gesleept hebben. Drie van de verdachten hebben taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen opgelegd gekregen.

nugterenhia.png

Lijsttrekker Ambachtse partij splitst zich net na beëdiging af

Melis Nugteren stond afgelopen gemeenteraadsverkiezingen als lijsttrekker op de kandidatenlijst in Hendrik-Ido-Ambacht voor de partij Gemeente Belangen. Maar zijn raadslidmaatschap onder deze partijnaam heeft deze raadsperiode nog geen dag geduurd. Nugteren splitst zich af en gaat verder als eenmansfractie.

politiefatbike.jpg

Controle op fatbikers, fietsers en automobilisten levert bijna 30 overtredingen op

Bij een verkeerscontrole op verschillende plekken in Dordrecht zijn meerdere hardrijders betrapt. Ook werden bestuurders gesnapt die fietsten in een voetgangersgebied of rondreden zonder deugdelijke rem.