gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht tegen Telstar

7507832afeff7cdd8eb61b7015db753a.jpg

FC Dordrecht heeft thuis verloren tegen Telstar, een eigen doelpunt van Stankov en drie goals van de club uit Velsen zorgden voor een 1-4 eindstand. Marko Maletic maakte het doelpunt voor de Schapenkoppen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de eerste helft wisselden de kansen voor FC Dordrecht en Telstar elkaar af. In de 15 minuut kopte Antonio Stankov de bal in het Dordtse doel, kort daarna in de 22e minuut schoot Marko Maletic vanuit een vrije trap de bal in het doel van de gasten. De rust eindigde in een 1-1 stand.


De tweede helft was amper begonnen toen er in de 47ste minuut werd gescoord door Ryan Seager. FC Dordrecht probeerde terug te komen en kwam een paar keer dichtbij een gelijkmaker. Na de 1-3 van wederom Ryan Seager was de wedstrijd beslist. De 1-4 in de 84ste minuut maakte de score compleet.


“Teleurstellend, de uitslag”, is de reactie van trainer Gérard de Nooijer. “Als je thuis met 1-4 verliest is het een teleurstellende wedstrijd. We komen heel snel achter door een ongelukkige eigen goal van Stankov. En je hebt een goede vrije trap van Marko Maletic. Daarna denk ik dat we genoeg kansen en mogelijkheden hebben gehad om de 2-1 te maken. Na de rust komen we heel snel met 1-2 achter, dan krijg je natuurlijk een aantal grote mogelijkheden om gelijk te maken en de laatste tien minuten ga je alles proberen naar voren te sturen. Maar voordat we kunnen wisselen krijgen we een goal. Is het 1-3 en naar die 1-4 ga je niet eens meer naar kijken. Als je kijkt naar de uitslag is het een beetje een geflatteerde uitslag en ook niet verdiend. Ik denk dat wij minimaal één punt hadden verdiend op basis van onze kansen.”


Na de eerdere verliezen en gelijkspel staat Dordrecht nu op de een na laatste plaats met slechts 1 punt. Volgende week treft FC Dordrecht thuis FC Twente, Twente staat 4e met 7 punten.

Lees ook

zomerconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: zomerconcert Trinitatiskapel

Op 25 april trapten Karin Dolman en Caecilia Boschman een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

foto de brug2.png

Aan dit onderdeel van de Papendrechtsebrug wordt al bijna twee jaar gewerkt

De Papendrechtsebrug gaat in juli dicht voor al het verkeer. Negen maanden lang worden er flinke renovaties uitgevoerd aan de brug. Hoewel de renovatie ter plekke nog moet beginnen, wordt er bij Hollandia in Krimpen aan den IJssel al sinds 2024 gewerkt aan een heel belangrijk onderdeel: de nieuwe brugklep.

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.

laboratorium_002_1.jpg

Drie voormalig stortplaatsen in onze streek onderzocht op zeer zorgwekkende stoffen

Bij drie gesloten stortplaatsen in onze streek wordt onderzocht of daaruit niet eerder onderzochte stoffen zich verspreiden via het grondwater. Het gaat om voormalige stortplaatsen aan de Noordweg in Zwijndrecht, aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland en de Nieuwe Gorzen in Ridderkerk, die worden onderzocht op Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS).

fotoonderwijsmuseum.png

Red dit museum, smeekt de Dordtse politiek Den Haag: ‘Het hoort bij ons thuis’

Is het na dit jaar alsnog over en uit voor het Nationaal Onderwijsmuseum? Het ministerie zegt van wel, maar Dordtse raadsleden en het gemeentebestuur stribbelen tegen. “Het kabinet voert een amendement eigenlijk niet helemaal uit”, ziet cultuurwethouder Joost Veldman.