gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Verlies voor FC Dordrecht tegen Telstar

7507832afeff7cdd8eb61b7015db753a.jpg

FC Dordrecht heeft thuis verloren tegen Telstar, een eigen doelpunt van Stankov en drie goals van de club uit Velsen zorgden voor een 1-4 eindstand. Marko Maletic maakte het doelpunt voor de Schapenkoppen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de eerste helft wisselden de kansen voor FC Dordrecht en Telstar elkaar af. In de 15 minuut kopte Antonio Stankov de bal in het Dordtse doel, kort daarna in de 22e minuut schoot Marko Maletic vanuit een vrije trap de bal in het doel van de gasten. De rust eindigde in een 1-1 stand.


De tweede helft was amper begonnen toen er in de 47ste minuut werd gescoord door Ryan Seager. FC Dordrecht probeerde terug te komen en kwam een paar keer dichtbij een gelijkmaker. Na de 1-3 van wederom Ryan Seager was de wedstrijd beslist. De 1-4 in de 84ste minuut maakte de score compleet.


“Teleurstellend, de uitslag”, is de reactie van trainer Gérard de Nooijer. “Als je thuis met 1-4 verliest is het een teleurstellende wedstrijd. We komen heel snel achter door een ongelukkige eigen goal van Stankov. En je hebt een goede vrije trap van Marko Maletic. Daarna denk ik dat we genoeg kansen en mogelijkheden hebben gehad om de 2-1 te maken. Na de rust komen we heel snel met 1-2 achter, dan krijg je natuurlijk een aantal grote mogelijkheden om gelijk te maken en de laatste tien minuten ga je alles proberen naar voren te sturen. Maar voordat we kunnen wisselen krijgen we een goal. Is het 1-3 en naar die 1-4 ga je niet eens meer naar kijken. Als je kijkt naar de uitslag is het een beetje een geflatteerde uitslag en ook niet verdiend. Ik denk dat wij minimaal één punt hadden verdiend op basis van onze kansen.”


Na de eerdere verliezen en gelijkspel staat Dordrecht nu op de een na laatste plaats met slechts 1 punt. Volgende week treft FC Dordrecht thuis FC Twente, Twente staat 4e met 7 punten.

Lees ook

uitreiking johan de witt speld.jpg

Gert van Engelen ontvangt Johan de Witt-speld

Gert van Engelen is sinds vrijdag trotse eigenaar van de Johan de Witt-speld. De onderscheiding wordt toegekend als waardering voor zijn inzet voor het vertellen van de levensverhalen van weggevoerde en vermoorde Joodse Dordtenaren tijdens de Tweede wereldoorlog.

fotoartikelijssmaak.jpg

Met deze ijssmaken kom jij de warme dagen wel door

Mei is zomers begonnen, en dus zijn de ijssalons in trek. Een bolletje chocola of vanille is op veel plekken wel te krijgen, maar tegenwoordig liggen er ook bijzondere smaken als hazelnootgebak of After-Eight in de vitrine. Hoe valt dat in de smaak? “After-Eight is mijn lievelingssmaak aller tijden.”

naeffoto.png

Eerste vrouwenstandbeeld in Dordt? Er is zelfs een onthullingsdag in gedachten

Een standbeeld met een vrouw in de hoofdrol? In Dordrecht is er nog geen voorbeeld van, maar daar komt de komende jaren misschien verandering in. Onlangs werd namelijk een plan overhandigd voor een beeld van voormalig schrijfster Top Naeff. “Ze was echt een vakvrouw, daarom moet ze geëerd worden.”

voormonique.png

Auto botst tegen geluidswal, muur komt op spoor

Een auto is vrijdagochtend tegen een geluidsmuur tussen het spoor en de Transvaalstraat in Dordrecht gebotst. Daar ging een aanrijding met een andere auto aan vooraf.

IMG-20260428-WA0021.jpg

Geëvacueerde bewoners Spuiweg nog niet naar huis na grote brand

De oorzaak van de brand aan de Spuiweg van afgelopen dinsdag is nog steeds niet bekend, laat de politie weten. De buren die eerder deze week werden geëvacueerd, hebben vooralsnog niet thuis kunnen slapen en worden sindsdien elders opgevangen.

rijnmondzonnig.jpg

Vandaag een stralende dag met 25 graden, maar daarna slaat het weer om

De maand mei is vandaag begonnen en doet dat met zomerse temperaturen! Dat betekent dat de temperatuur zal gaan oplopen naar 25 graden en plaatselijk kan het zelfs 26 graden worden.