gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vermeend dode visarend leeft nog

5ae2b530b682e00865e1499b43f2f68d

Het visarendjong waarvan gedacht werd dat hij was overleden blijkt nog te leven. Een van zijn broers of zussen was woensdag waarschijnlijk al gaan vliegen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het visarendjong waarvan gedacht werd dat hij was overleden blijkt nog te leven. woensdag waren er nog maar 2 jongen, wat blijkt een van zijn broers of zussen was al gaan vliegen.

Een natuurfotograaf had woensdag urenlang het nest geobserveerd en maar 2 visarendjongen gezien. Daardoor rees het vermoeden dat de jongste van de drie jongen was overleden. Hij was een week later uit het ei gekomen en heeft daardoor een achterstand opgelopen tegenover de andere twee.

Vanochtend bleek echter dat er nog steeds 3 visarendjongen in het nest zitten. De andere 2 jongen vliegen waarschijnlijk binnenkort ook uit. 


Foto: Thomas van der Es

 

Lees ook

nk2026110693A03504

Opsteker voor taai FC Dordrecht tegen NAC: ‘Dit moeten we koesteren’

FC Dordrecht mocht in de slotfase dromen van een zege op NAC Breda vrijdagavond, maar het bleef 0-0. “Een verdiend resultaat”, concludeert middenvelder Adil Lechkar na het doelpuntloze duel.

overval schoonheidssalon Reeweg

Man overvalt schoonheidssalon: ‘Hij liep in opvallend trainingsjack zo de deur uit!’

Een schoonheidssalon aan de Reeweg Oost is woensdag aan het begin van de middag overvallen. Volgens ooggetuigen droeg de dader een opvallend trainingsjack. “Ik dacht: wat doet zo’n man in een schoonheidssalon?”

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

Noordtunnel foto

Vanaf deze datum gaat de Noordtunnel (A15) voor ruim zes weken in beide richtingen dicht

De Noordtunnel (A15) gaat komend jaar voor ruim zes weken in beide richtingen dicht vanwege renovatiewerkzaamheden. Eerst is de buis richting Hendrik-Ido-Ambacht aan de beurt, daarna volgt de weg richting Papendrecht.

rijkswaterstaatstijnvanbreda

Bruggebouw van 400 ton geplaatst: 'Dit hebben we met elkaar voor elkaar gekregen'

Hoe krijg je een bruggebouw van zo’n 400 ton op een veilige manier bevestigd aan de Papendrechtsebrug? Een knap staaltje precisiewerk, dat centimeter voor centimeter is berekend en voorbereid. Dinsdag was het zover. Tot op het laatste moment was het voor werkvoorbereider Stijn van Breda een spannende gebeurtenis.