Dordrecht, Netherlands

Vermeend dode visarend leeft nog

Het visarendjong waarvan gedacht werd dat hij was overleden blijkt nog te leven. Een van zijn broers of zussen was woensdag waarschijnlijk al gaan vliegen.
Robert van Loon | 27 juli 2018 10:35 | Aangepast op 27 juli 2018 10:35
Het visarendjong waarvan gedacht werd dat hij was overleden blijkt nog te leven. woensdag waren er nog maar 2 jongen, wat blijkt een van zijn broers of zussen was al gaan vliegen.

Een natuurfotograaf had woensdag urenlang het nest geobserveerd en maar 2 visarendjongen gezien. Daardoor rees het vermoeden dat de jongste van de drie jongen was overleden. Hij was een week later uit het ei gekomen en heeft daardoor een achterstand opgelopen tegenover de andere twee.

Vanochtend bleek echter dat er nog steeds 3 visarendjongen in het nest zitten. De andere 2 jongen vliegen waarschijnlijk binnenkort ook uit. 


Foto: Thomas van der Es

 

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

LIVE: zonnige zaterdag op Big Rivers, mis hier niets van het festival

Big Rivers, het grootste festival van onze streek, viert dit weekend het 25-jarig jubileum. RTV Dord...

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...