gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vermiste Belg houdt Dordtse Kroegentocht

89e48e3b0a5c243a3cf8a7d549cdded4

De sinds 28 april vermiste Wim Carpentier uit Schoten, is alles behalve vermist zegt een oplettende Dordtse barman. De Belg is als eerste gezien in Beneej daarna in De Vrijheid en het Stadscafé.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Oplettende Dordtenaar en café bezoeker Juan Palermo heeft zelfs twee avonden een ontmoeting gehad met de vermiste, waarna hij hiervan melding maakte bij de autoriteiten. Afgelopen zondag herkende de oplettende Palermo de belg in café de Vrijheid en afgelopen woensdag zagen hij en andere bezoekers de Belg in het Stadscafé. Een nieuwsgierige café bezoeker vroeg de Schotenaar naar het hoe en waarom. “Ik heb gewoon een week vrij genomen van mijn werk om bij te komen. Ik verbijf in het Stay Okay in de Biesbosch op het moment. Vrijdag 10 mei ga ik weer huiswaarts. Maandag moet ik gewoon weer aan het werk,” waren zijn woorden. Waarom hij de familie niet heeft verteld over zijn vakantie en zonder bericht vertrok, is onduidelijk. Inmiddels is de familie op de hoogte dat Wim in goede gezondheid verkeert en geniet van de Dordtse kroegentocht.. Eind goed al goed, zullen we maar zeggen.

Lees ook

PSX_20260718_100948

Overval op Dordtse juwelier, meerdere vitrines ingeramd

Een juwelier in het Dordtse winkelcentrum Crabbehof is zaterdagochtend overvallen. Daarbij zijn meerdere vitrines ingeslagen, is op foto's te zien.

onderwijsmuseum

Opsteker voor dit museum, dat ook volgend jaar verder kan: ‘Hoopvol signaal’

Tóch goed nieuws voor het Nationaal Onderwijsmuseum. Het ministerie heeft voor komend jaar bijna zes ton subsidie klaarliggen, nu er gesprekken lopen over de structurele financiering van het museum. “We hoeven onze loyale medewerkers nu geen ontslag aan te zeggen”, reageert een opgeluchte interim-directeur Hans van de Bunte in radioprogramma Studio De Witt.

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

burgderaadtsingel2

Onduidelijke situatie fietsoversteekplaats: gemeente gaat borden plaatsen

De gemeente Dordrecht gaat extra snelheidsborden plaatsen bij de nieuwe fietsoversteekplaats aan de Burgemeester de Raadtsingel. Op sociale media regent het reacties van mensen die de nieuwe verkeerssituatie op die plek onveilig vinden.

sliedrecht

Sliedrechtse coalitie wil eigen zwembad, zondagsopening en kleiner azc

De formerende partijen in Sliedrecht zijn een stap verder in het vormen van een nieuw gemeentebestuur. Ze hebben hun ambities voor de gemeente vastgelegd in een hoofdlijnenmemo. Maar voor hier ook een coalitieakkoord uit voortvloeit, willen de partijen eerst in gesprek met inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties uit Sliedrecht.