gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vermiste Belg houdt Dordtse Kroegentocht

89e48e3b0a5c243a3cf8a7d549cdded4

De sinds 28 april vermiste Wim Carpentier uit Schoten, is alles behalve vermist zegt een oplettende Dordtse barman. De Belg is als eerste gezien in Beneej daarna in De Vrijheid en het Stadscafé.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Oplettende Dordtenaar en café bezoeker Juan Palermo heeft zelfs twee avonden een ontmoeting gehad met de vermiste, waarna hij hiervan melding maakte bij de autoriteiten. Afgelopen zondag herkende de oplettende Palermo de belg in café de Vrijheid en afgelopen woensdag zagen hij en andere bezoekers de Belg in het Stadscafé. Een nieuwsgierige café bezoeker vroeg de Schotenaar naar het hoe en waarom. “Ik heb gewoon een week vrij genomen van mijn werk om bij te komen. Ik verbijf in het Stay Okay in de Biesbosch op het moment. Vrijdag 10 mei ga ik weer huiswaarts. Maandag moet ik gewoon weer aan het werk,” waren zijn woorden. Waarom hij de familie niet heeft verteld over zijn vakantie en zonder bericht vertrok, is onduidelijk. Inmiddels is de familie op de hoogte dat Wim in goede gezondheid verkeert en geniet van de Dordtse kroegentocht.. Eind goed al goed, zullen we maar zeggen.

Lees ook

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

20260919111951

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: bijzonder concert Bachfestival 2026

In onze serie speciale uitzendingen over de grote evenementen van de afgelopen zomer is de komende twee zondagen de 'Koraalpreludes, Bach als stralend middelpunt van het universum' nog een keer te zien op TV Dordrecht.

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.