gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vermiste Belg houdt Dordtse Kroegentocht

89e48e3b0a5c243a3cf8a7d549cdded4

De sinds 28 april vermiste Wim Carpentier uit Schoten, is alles behalve vermist zegt een oplettende Dordtse barman. De Belg is als eerste gezien in Beneej daarna in De Vrijheid en het Stadscafé.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Oplettende Dordtenaar en café bezoeker Juan Palermo heeft zelfs twee avonden een ontmoeting gehad met de vermiste, waarna hij hiervan melding maakte bij de autoriteiten. Afgelopen zondag herkende de oplettende Palermo de belg in café de Vrijheid en afgelopen woensdag zagen hij en andere bezoekers de Belg in het Stadscafé. Een nieuwsgierige café bezoeker vroeg de Schotenaar naar het hoe en waarom. “Ik heb gewoon een week vrij genomen van mijn werk om bij te komen. Ik verbijf in het Stay Okay in de Biesbosch op het moment. Vrijdag 10 mei ga ik weer huiswaarts. Maandag moet ik gewoon weer aan het werk,” waren zijn woorden. Waarom hij de familie niet heeft verteld over zijn vakantie en zonder bericht vertrok, is onduidelijk. Inmiddels is de familie op de hoogte dat Wim in goede gezondheid verkeert en geniet van de Dordtse kroegentocht.. Eind goed al goed, zullen we maar zeggen.

Lees ook

man te water jachthaven

Man gered uit water na val in jachthaven

Een man is dinsdagavond in het water gevallen van de jachthaven Westergoot in Dordrecht. De man is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

pont rosmolenweg

Pont regelmatig te laat in de spits, slecht nieuws voor reizigers

De pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht gaat vanaf volgende week maandag minder varen. In de spits wordt de dienstregeling van drie naar twee keer per uur teruggeschroefd. "De ponten kunnen in de spits niet volgens de dienstregeling varen en zijn regelmatig te laat", verklaart Rijkswaterstaat.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

Schoolplaat 1

De schoolplaat fascineert Annemarie al sinds haar vijfde: nu deelt ze haar collectie

Hij is inmiddels allang uit het klaslokaal verdwenen, maar vroeger was de schoolplaat een essentieel hulpmiddel op de basisschool. Leraren gebruikten de schoolplaat om vakken als geschiedenis, aardrijkskunde en biologie uit te leggen. Annemarie Fokker (59) raakte er als kind al door gefascineerd, bouwde een indrukwekkende verzameling op en deelt haar passie nu in het Historisch Genootschap in haar woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht.

Still1

Geven de Drechtsteden het goede voorbeeld bij landelijke klimaattop? ‘Durven dromen’

De Zwijndrechtse wethouder Jacqueline van Dongen is deze week namens de Drechtsteden vertegenwoordiger bij de landelijke klimaattop in Utrecht. De wethouder Toekomst en Leefomgeving strijdt tijdens de klimaatweek voor een betaalbaar en houdbaar warmtenet en deelt haar visie met tientallen geïnteresseerden.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”