gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vermiste Belg houdt Dordtse Kroegentocht

89e48e3b0a5c243a3cf8a7d549cdded4

De sinds 28 april vermiste Wim Carpentier uit Schoten, is alles behalve vermist zegt een oplettende Dordtse barman. De Belg is als eerste gezien in Beneej daarna in De Vrijheid en het Stadscafé.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Oplettende Dordtenaar en café bezoeker Juan Palermo heeft zelfs twee avonden een ontmoeting gehad met de vermiste, waarna hij hiervan melding maakte bij de autoriteiten. Afgelopen zondag herkende de oplettende Palermo de belg in café de Vrijheid en afgelopen woensdag zagen hij en andere bezoekers de Belg in het Stadscafé. Een nieuwsgierige café bezoeker vroeg de Schotenaar naar het hoe en waarom. “Ik heb gewoon een week vrij genomen van mijn werk om bij te komen. Ik verbijf in het Stay Okay in de Biesbosch op het moment. Vrijdag 10 mei ga ik weer huiswaarts. Maandag moet ik gewoon weer aan het werk,” waren zijn woorden. Waarom hij de familie niet heeft verteld over zijn vakantie en zonder bericht vertrok, is onduidelijk. Inmiddels is de familie op de hoogte dat Wim in goede gezondheid verkeert en geniet van de Dordtse kroegentocht.. Eind goed al goed, zullen we maar zeggen.

Lees ook

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

Schermafdruk op 2026-09-25 16-05-50

GGD trekt door de streek: hier worden al je vragen over gezondheid beantwoord

De GGD Zuid-Holland Zuid is op tournee. De komende tijd worden tijdens de Gezondheidstour zes gemeenten in onze streek bezocht om vragen van inwoners te beantwoorden over gezondheid. “Het is belangrijk om naast de inwoners te staan”, zegt Miranda Tetteroo, projectleider van de GGD ZHZ.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.