gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vermiste Belg houdt Dordtse Kroegentocht

89e48e3b0a5c243a3cf8a7d549cdded4.jpg

De sinds 28 april vermiste Wim Carpentier uit Schoten, is alles behalve vermist zegt een oplettende Dordtse barman. De Belg is als eerste gezien in Beneej daarna in De Vrijheid en het Stadscafé.

Sophie van Schoonderwoerd den Bezemer |  | Aangepast op
Oplettende Dordtenaar en café bezoeker Juan Palermo heeft zelfs twee avonden een ontmoeting gehad met de vermiste, waarna hij hiervan melding maakte bij de autoriteiten. Afgelopen zondag herkende de oplettende Palermo de belg in café de Vrijheid en afgelopen woensdag zagen hij en andere bezoekers de Belg in het Stadscafé. Een nieuwsgierige café bezoeker vroeg de Schotenaar naar het hoe en waarom. “Ik heb gewoon een week vrij genomen van mijn werk om bij te komen. Ik verbijf in het Stay Okay in de Biesbosch op het moment. Vrijdag 10 mei ga ik weer huiswaarts. Maandag moet ik gewoon weer aan het werk,” waren zijn woorden. Waarom hij de familie niet heeft verteld over zijn vakantie en zonder bericht vertrok, is onduidelijk. Inmiddels is de familie op de hoogte dat Wim in goede gezondheid verkeert en geniet van de Dordtse kroegentocht.. Eind goed al goed, zullen we maar zeggen.

Lees ook

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.

koningsconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: Koningsconcert 2024

Als je niet in de gelegenheid bent om naar Oranje Live te komen, maar wel al een beetje in de sfeer wil komen van Koningsdag 2026, kun je deze zondag op TV Dordrecht kijken naar het Koningsconcert uit 2024.

84e52b4a-22f4-40ee-8552-260a6fc4bf8c.JPG

IJsclub organiseert bobsleekampioenschap op zand en stro: 'We wilden wat anders'

Wat doe je als ijsclub als er geen ijs ligt? Bij ijsclub De Giessen in Giessenburg weten ze daar wel raad mee. In aanloop naar Koningsdag organiseren zij zaterdagmiddag een bobsleekampioenschap voor hun dorpsgenoten. Deze wedstrijd is alleen niet op ijs, maar op zand en tussen strobalen én met omgebouwde skelters.

lintjespapendrecht2.JPG

LINTJESREGEN

Van echtparen tot wethouder: deze streekgenoten zijn onderscheiden

Bijna negentig mensen in de streek zijn vrijdag koninklijk onderscheiden tijdens de traditionele lintjesregen. Het gaat om personen die zich langdurig hebben ingezet voor de samenleving, bijvoorbeeld als vrijwilliger bij een (sport)vereniging, kerk of stichting.

yv2026424NKS06090.jpg

Toptien is leuk, maar FC Dordrecht baalt flink van missen play-offs

FC Dordrecht eindigt voor het derde seizoen op rij in het linkerrijtje, maar kan er weinig plezier aan beleven. “We zijn heel het seizoen bezig geweest om de play-offs te halen en dat is helaas niet gelukt”, vat aanvoerder Sem Valk samen.

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.