gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vervangende verkeersmaatregelen voor de Wijnstraat.

Paaltjes, een andere bus en verandering van de parkeerplaatsen. Maatregelen om de verkeersoverlast op de Wijnstraat aan te pakken zijn positief ontvangen door de bewoners.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In 2013 nam de gemeenteraad het besluit om de Wijnstraat in eenrichtingsverkeer te veranderen.

Aanleiding waren klachten van bewoners over het parkeren in de straat en het moeilijke passeren van auto’s.

De bewoners waren hier niet blij mee met het eenrichtingsverkeer en dus voerde de gemeente een onderzoek uit. In het onderzoek werd er met bewoners en voorbijgangers gesproken over maatregelen om de overlast te verminderen. Ook werd er naar het verkeer gekeken om te zien wat er kon worden veranderd.

Met de hulp van het onderzoek bedacht de gemeente een aantal maatregelen en overlegde die met bewoners. De bewoners zijn positief over de maatregelen.

Maatregelen zijn onder andere paaltjes, extra controles op foutparkeerders, een kleinere bus, het verbeteren van parkeerplaatsen en het plaatsen van meer borden. De bus werd vorige week al gepresenteerd.

Lees ook

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: bijzonder concert Bachfestival 2026

In onze serie speciale uitzendingen over de grote evenementen van de afgelopen zomer is de komende twee zondagen de 'Koraalpreludes, Bach als stralend middelpunt van het universum' nog een keer te zien op TV Dordrecht.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.