gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vervangende verkeersmaatregelen voor de Wijnstraat.

Paaltjes, een andere bus en verandering van de parkeerplaatsen. Maatregelen om de verkeersoverlast op de Wijnstraat aan te pakken zijn positief ontvangen door de bewoners.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In 2013 nam de gemeenteraad het besluit om de Wijnstraat in eenrichtingsverkeer te veranderen.

Aanleiding waren klachten van bewoners over het parkeren in de straat en het moeilijke passeren van auto’s.

De bewoners waren hier niet blij mee met het eenrichtingsverkeer en dus voerde de gemeente een onderzoek uit. In het onderzoek werd er met bewoners en voorbijgangers gesproken over maatregelen om de overlast te verminderen. Ook werd er naar het verkeer gekeken om te zien wat er kon worden veranderd.

Met de hulp van het onderzoek bedacht de gemeente een aantal maatregelen en overlegde die met bewoners. De bewoners zijn positief over de maatregelen.

Maatregelen zijn onder andere paaltjes, extra controles op foutparkeerders, een kleinere bus, het verbeteren van parkeerplaatsen en het plaatsen van meer borden. De bus werd vorige week al gepresenteerd.

Lees ook

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.

transvaalstraat.png

Ruit gesneuveld bij explosie bij woning

Bij een huis aan de Transvaalstraat in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een explosie geweest. Volgens de politie raakte niemand gewond.

Brug over de Noord 2.jpg

Let op: Brug over de Noord tot en met vrijdag dicht

Wegverkeer in en om Alblasserdam moet deze week rekening houden met omleidingen. De N915 tussen Noordeinde in Hendrik-Ido-Ambacht en de op- en afrit Alblasserdam van de A15, inclusief de Brug over de Noord, is tot en met vrijdagavond dicht. Dat geldt zowel overdag als ‘s nachts.