Dordrecht, Netherlands

Verwarde man aangehouden met waarschuwingsschot

Een motoragent heeft vrijdagmiddag een waarschuwingsschot gelost bij de arrestatie van een verwarde man. De man liep in zijn onderbroek bij de Amstelwijckfietsbrug. Toen de agent hem aansprak werd hij agressief en sloeg de agent in het gezicht.
Robert van Loon | 20 oktober 2018 10:23 | Aangepast op 20 oktober 2018 10:23
Met peperspray en zijn wapenstok probeerde de agent de man van zich af te houden, toen dat niet lukte loste de agent een waarschuwingsschot. Na het schot stormde de man op de agent af en raakten beiden in een worsteling. Met de hulp van omstanders kon de motoragent de verwarde man aanhouden.


De man is ingesloten en beoordeeld door de crisisdienst. De politie komt graag in contact met de personen die de motoragent hebben geholpen, dit kan door te bellen met 0900-8844 of door langs te komen op het bureau.

Lees ook

Albert Schweitzer ziekenhuis terug naar normaal: 'Korte heftige piek kwam niet'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht start volgende week met het inhalen van de operaties d...

Lucinda Brand benoemd tot Sportvrouw van het Jaar 2021

De Dordtse veldrijdster is in de prijzen gevallen bij de Sport Awards Rotterdam. Ze mag zich Sportvr...

Politie op zoek naar getuigen na ontploffing Houthavenplein

De politie zoekt naar dader(s) die verantwoordelijk zijn voor een explosie op het Houthavenplein woe...

Vermoedelijk brandstichting in Crabbehof; politie zoekt getuigen

De politie gaat uit van brandstichting bij drie branden van afgelopen weekend in de wijk Crabbehof. ...

De Engelenburgerbrug is terug van weggeweest, bekijk hier de foto's

Het heeft even geduurd, maar donderdagochtend was het dan eindelijk zover. Rond 08:00 uur was de Eng...

Dordtse VVD vangt snelheidsduivels langs de Provincialeweg

De Dordtse VVD kreeg de afgelopen tijd veel klachten van bewoners over hardrijders. Fractieleden bes...