Dordrecht, Netherlands

Verwarde man aangehouden met waarschuwingsschot

Een motoragent heeft vrijdagmiddag een waarschuwingsschot gelost bij de arrestatie van een verwarde man. De man liep in zijn onderbroek bij de Amstelwijckfietsbrug. Toen de agent hem aansprak werd hij agressief en sloeg de agent in het gezicht.
Robert van Loon | 20 oktober 2018 10:23 | Aangepast op 20 oktober 2018 10:23
Met peperspray en zijn wapenstok probeerde de agent de man van zich af te houden, toen dat niet lukte loste de agent een waarschuwingsschot. Na het schot stormde de man op de agent af en raakten beiden in een worsteling. Met de hulp van omstanders kon de motoragent de verwarde man aanhouden.


De man is ingesloten en beoordeeld door de crisisdienst. De politie komt graag in contact met de personen die de motoragent hebben geholpen, dit kan door te bellen met 0900-8844 of door langs te komen op het bureau.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...