Dordrecht, Netherlands

Verwarde man zorgt voor veel onrust

Een verwarde man heeft maandag aan het einde van de middag voor veel onrust gezorgd in de Troelstraweg. Hij stond bovenop een dak van ging volgens de politie behoorlijk door het lint.
Sander Verrips | 13 juli 2021 12:47 | Aangepast op 13 juli 2021 12:47
Omdat hij voor veel gevaar zorgde voor hemzelf en voor anderen, is een speciaal arrestatieteam ingezet. Een reddingskussen en klimgerei werden erbij gehaald, maar bleken uiteindelijk niet nodig.

Door het werk van een onderhandelaar is de man rustig geworden en vrijwillig naar beneden gekomen. Volgens de politie wordt hem hulp geboden en volgt er ook geen straf.

Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...