Dordrecht, Netherlands

Via Cultura stopt

Het Drechtstad FM-radioprogramma Via Cultura stopt. De medewerkers van het kunst- en cultuurprogramma voelen zich onvoldoende gesteund door de omroep. Dat schrijven zij in een brief aan het bestuur van RTV Dordrecht.
Peter Tromp | 9 mei 2016 11:19 | Aangepast op 9 mei 2016 11:19
Niet alle programmamedewerkers hebben de brief ondertekend. De tien die dat wel deden verwijten de omroep slechte communicatie en afspraken niet na te komen. De onvrede zou al bestaan sinds de start van het programma twee jaar geleden.

Via Cultura is een live-radioprogramma vanuit wisselende lokaties in de binnenstad. Het wekelijkse programma is nog tot eind deze maand te beluisteren via Drechtstad FM. De medewerkers willen hun programma daarna streamen via internet.

Lees ook

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...