Dordrecht, Netherlands

Videoboodschap Licht voor Dordt

De gezamenlijke Dordtse kerken zijn een actie gestart met verschillende activiteiten en een wekelijkse videoboodschap , onder de naam "Licht voor Dordt". De videoboodschap wordt sinds 22 maart ook iedere week uitgezonden bij RTV Dordrecht op televisie, website en Youtube.
Jordy Nijenhuis | 29 maart 2020 14:36 | Aangepast op 29 maart 2020 14:36
“De kerken in Dordrecht willen een lichtpuntje voor u zijn. U aan het denken zetten, opbeuren en voor u klaarstaan”, zegt initiatiefnemer Joren Menkveld, voorganger in Krispijn.

Daarom wordt de komende weken ‘Licht voor Dordt’ uitgezonden. Korte toespraken, die moed geven. Die een lichtpuntje zijn in dagen van slecht nieuws.

De video-boodschap wordt uitgezonden bij RTV Dordrecht op zondag vanaf 12.00 uur en op woensdag herhaald.


&t=31s

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...