Dordrecht, Netherlands

Vier aanhoudingen voor schietpartij nabij station Zuid

Op de Piersonstraat bij station Dordrecht Zuid heeft zaterdagavond laat een schietpartij plaatsgevonden. Er zijn vier personen aangehouden.
Jordy Nijenhuis | 2 mei 2021 01:32 | Aangepast op 2 mei 2021 01:32
Een slachtoffer op het plaats delict is er niet, maar ‘er zijn sporen die er op wijzen dat er iemand gewond moet zijn’, aldus de politie. Wat er is gebeurd en wat de vier met de schietpartij te maken hebben, is volgens de NOS ook nog niet bekend.

De Forensische Opsporing van de politie doet onderzoek op locatie. Getuigen worden opgeroepen om zich te melden.

Burgemeester Wouter Kolff noemt de schietpartij op Twitter een "bizar voorval" en vindt dat de politie met het aanhouden van de vier verdachten goed werk heeft verricht. "Dit soort geweld hoort niet thuis in onze stad!", besluit hij.

Foto: Jordy Nijenhuis

Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

Kijktip: Het derde debat 'Dordrecht Kiest' op TV Dordrecht

Het derde lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht...

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...