Dordrecht, Netherlands

Vier de verjaardag van Bach

Fans van Bach opgelet: op dinsdag 21 maart doet Dordrecht voor de tweede keer mee met de Happy Bachdag.
Petra Scheurwater | 20 maart 2017 17:24 | Aangepast op 20 maart 2017 17:24
De Happy Bachdag is een viering van de verjaardag van de muzikale meester. Dit jaar is hij 332 jaar geboren. Desondanks is zijn muziek nog steeds ongekend populair. Morgen vinden daarom in de binnenstad op allerlei openbare locaties gratis concerten plaats.

Zo kan men om half 1 genieten van de accordeon bij restaurant Post, om 4 uur luisteren naar een celloconcert bij Luthiers Atelier en de dag afsluiten met de harp bij de Hema op het Bagijnhof. In totaal gaat het om tien concerten.

De Happy Bachdag bestaat al langer, maar dit is het tweede jaar dat Dordrecht meedoet. De organisatie ligt in handen van Bachfestival Dordrecht. “We proberen heel breed Bach te presenteren en dat voor iedereen toegankelijk te maken”, vertelt campagnemanager Marieke van Tiggelen.

Van te voren reserveren is niet nodig, maar de organisatie stelt kennisgeving wel op prijs. Kijk voor het volledige programma op de

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...