gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vier doden bij gezinsdrama Papendrecht

ed8282428ecc4540ac3fa99b229d6089

In een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht zijn zaterdagochtend vier doden aangetroffen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
"Bij een woningbrand aan de Cremerstraat in Papendrecht zijn vier mensen om het leven gekomen. Het gaat om twee volwassenen van 32 jaar oud en twee kinderen van 4 en 6 jaar oud. Op de lichamen van de slachtoffers zijn sporen van geweld aangetroffen." Dat zegt het Openbaar Ministerie tijdens een persconferentie in het gemeentehuis van Papendrecht.

"Ik kan u niet vertellen hoe wij ons voelen", zegt burgemeester Aart-Jan Moerkerken "Iedereen is in shock. Ook de buurtbewoners die de lichamen hebben zien liggen. Sommige buurtbewoners hebben zelfs geholpen bij het reanimeren."

Het wordt vrijwel uitgesloten dat de slachtoffers door de brand om het leven zijn gekomen. Justitie en de gemeente Papendrecht doen afzonderlijk onderzoek naar het drama.

Justitie houdt rekening met twee scenario's: dat er sprake is van iemand van buitenaf die de slachtoffers heeft toegetakeld of dat de verwondingen zijn toegebracht door iemand van binnen het gezin. Het eerste scenario wordt als niet waarschijnlijk gezien.&t=12s

(foto: Jordy Nijenhuis)
004bf7982577ec7981a68e8debaa499f

Lees ook

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

fotoa16n3verhaal

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

AI-assistent Qbuzz

Kunstmatige Intelligentie helpt Qbuzz: ‘Handig voor personeel en reizigers’

Vervoerder Qbuzz zet een AI-assistent in om reizigers en personeel te helpen. Volgens Qbuzz gaat het niet om 'de zoveelste chatbot', maar om een slimme assistent die samenwerkt met medewerkers en bijvoorbeeld zelfstandig actuele reisinformatie ophaalt uit de systemen van de vervoerder.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

brand theethuin

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

nieuwlekkerlandprotest

Besluit over azc in Molenlanden verwacht voor zomervakantie

De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.