gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vier doden bij gezinsdrama Papendrecht

ed8282428ecc4540ac3fa99b229d6089

In een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht zijn zaterdagochtend vier doden aangetroffen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
"Bij een woningbrand aan de Cremerstraat in Papendrecht zijn vier mensen om het leven gekomen. Het gaat om twee volwassenen van 32 jaar oud en twee kinderen van 4 en 6 jaar oud. Op de lichamen van de slachtoffers zijn sporen van geweld aangetroffen." Dat zegt het Openbaar Ministerie tijdens een persconferentie in het gemeentehuis van Papendrecht.

"Ik kan u niet vertellen hoe wij ons voelen", zegt burgemeester Aart-Jan Moerkerken "Iedereen is in shock. Ook de buurtbewoners die de lichamen hebben zien liggen. Sommige buurtbewoners hebben zelfs geholpen bij het reanimeren."

Het wordt vrijwel uitgesloten dat de slachtoffers door de brand om het leven zijn gekomen. Justitie en de gemeente Papendrecht doen afzonderlijk onderzoek naar het drama.

Justitie houdt rekening met twee scenario's: dat er sprake is van iemand van buitenaf die de slachtoffers heeft toegetakeld of dat de verwondingen zijn toegebracht door iemand van binnen het gezin. Het eerste scenario wordt als niet waarschijnlijk gezien.&t=12s

(foto: Jordy Nijenhuis)
004bf7982577ec7981a68e8debaa499f

Lees ook

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

coalitiepapendrecht

Beoogd gemeentebestuur met PVV is voor start al meerderheid kwijt: 'Ben er ziek van'

Verwarring en frustratie in de Papendrechtse politiek: een dag voordat het nieuwe college van PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht (OP) zou worden geïnstalleerd, heeft het geen meerderheid meer in de raad. OP-fractielid Hendrika Hoekstra heeft zich afgesplitst van haar partij en gaat als zelfstandig raadslid verder. De geplande benoeming van de nieuwe wethouders gaat dan ook niet door.

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.