gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vier doden bij gezinsdrama Papendrecht

ed8282428ecc4540ac3fa99b229d6089

In een woning aan de Cremerstraat in Papendrecht zijn zaterdagochtend vier doden aangetroffen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
"Bij een woningbrand aan de Cremerstraat in Papendrecht zijn vier mensen om het leven gekomen. Het gaat om twee volwassenen van 32 jaar oud en twee kinderen van 4 en 6 jaar oud. Op de lichamen van de slachtoffers zijn sporen van geweld aangetroffen." Dat zegt het Openbaar Ministerie tijdens een persconferentie in het gemeentehuis van Papendrecht.

"Ik kan u niet vertellen hoe wij ons voelen", zegt burgemeester Aart-Jan Moerkerken "Iedereen is in shock. Ook de buurtbewoners die de lichamen hebben zien liggen. Sommige buurtbewoners hebben zelfs geholpen bij het reanimeren."

Het wordt vrijwel uitgesloten dat de slachtoffers door de brand om het leven zijn gekomen. Justitie en de gemeente Papendrecht doen afzonderlijk onderzoek naar het drama.

Justitie houdt rekening met twee scenario's: dat er sprake is van iemand van buitenaf die de slachtoffers heeft toegetakeld of dat de verwondingen zijn toegebracht door iemand van binnen het gezin. Het eerste scenario wordt als niet waarschijnlijk gezien.&t=12s

(foto: Jordy Nijenhuis)
004bf7982577ec7981a68e8debaa499f

Lees ook

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.

webfoto drechtstadloop

Drechtstadloop 2026: records, winnende Belgen en pindakaas na de finish

Snelle zuiderburen, veel aanmoedigingen en een vol deelnemersveld. Het was zondag ideaal weer voor de Drechtstadloop en dus sneuvelden allerlei (persoonlijke) records, zo ook bij verschillende lopers uit de regio. “Lekker op het fietsje hiernaartoe.”