gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vier mannen opgepakt met kilo drugs en wapens

029bf2bb7283a93eee8a97c2ec365c17.jpg

De politie heeft dinsdag vier mannen opgepakt voor drugshandel, witwassen en in bezit hebben van vuurwapens. Een Rotterdammer en drie Dordtenaren werden na een achtervolging op de Provincialeweg en Einsteinstraat aangehouden.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Agenten zagen dinsdag een auto rijden die bij meerdere drugsincidenten betrokken was geweest, niet APK gekeurd was en waarvan de kentekenhouder als mogelijke katvanger bekend stond en besloten deze te volgen.

De auto reed naar de Einsteinstraat, waar de bestuurder korte tijd verbleef. Nadat hij daar vertrok werd hij door de politie staande gehouden op de Provincialeweg. De bestuurder had enkele duizenden euro's in zijn wagen verstopt en geen rijbewijs bij zich. De 24-jarige Rotterdammer is opgepakt voor witwassen en zit nog vast.

Andere agenten zagen op de Einsteinstraat twee mannen uit een pand naar buiten komen. Toen de politie hen aansprak ontkenden ze dat ze in het pand waren geweest.

In het pand vonden de agenten een derde man, twee vuurwapens, een kilo (vermoedelijk) harddrugs en geld. De twee mannen die naar buiten waren gelopen én de man in het pand zijn opgepakt. De drie Dordtenaren van 23, 24 en 25 jaar oud zitten nog vast.

Foto: Politie

Lees ook

IMG_3316.JPG

Familie De Vries wint stuk grond van Werelderfgoed Kinderdijk

Minder tegels en meer groen. Dat is waar het NK Tegelwippen om draait, met als doel om onze streek beter te beschermen tegen hevige regenval en extreme hitte. Deelnemers maken kans op een uniek stukje grond, ter grootte van een tegel, van iconische plekken in Nederland, waaronder de molens in Kinderdijk. Familie De Vries kwam als een van de winnaar uit de bus en is nu in het bezit van een stukje UNESCO-erfgoed. “Ik vind het heel bijzonder!”

requiem.png

Zondag op TV Dordrecht: Requiem Johan de Witt

Een van de meest bijzondere activiteiten in het kader van het herdenkingsjaar was de uitvoering van het ‘Requiem in memoriam Johan de Witt’ door Merwe's Oratorium Vereniging. Een registratie van dit concert van september 2025 in de Augustijnenkerk is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

stembureauraadslid.png

Maand na de verkiezingen: zo staat het met de formatie in alle gemeenten

Bij de één is het al zo goed als zeker, bij de ander is een nieuwe coalitie nog ver weg. Precies een maand na de gemeenteraadsverkiezingen is in nog lang niet alle gemeenten duidelijk welke partijen het nieuwe college gaan vormen. Een overzicht.

yv2026417NKS04072.jpg

FC Dordrecht kan play-offs op de buik schrijven na oorwassing in Almere

Nu is het zeker: FC Dordrecht doet dit seizoen niet mee aan de play-offs om promotie naar de eredivisie. De ploeg had bij het ingaan van de voorlaatste reguliere speelronde nog een ieniemienie-kans, maar een 4-1 nederlaag bij Almere City bezegelde het lot definitief.

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.