gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vier weken om nieuwe trainer te vinden

FC Dordrecht krijgt vier weken de tijd om een nieuwe hoofdtrainer te vinden. Gerard de Nooijer mag gedurende deze tijd interim-trainer zijn. 

Sven Kuenen |  | Aangepast op
Dat heeft de KNVB laten weten. Gerard de Nooijer was assistent-trainer van de gisteren vertrokken Ernie Brandts. De oud-speler van onder meer FC Dordrecht en Feyenoord beschikt niet over de juiste papieren om definitief hoofdtrainer te worden. De KNVB heeft dispensatie verleend voor een periode van vier weken. Binnen die tijd moet FC Dordrecht dus een nieuwe hoofdtrainer hebben gevonden.

Slechter nieuws voor FC Dordrecht is dat het drie maanden geen beroep kan doen op Funso Ojo. De middenvelder wordt maandag aan zijn enkel geopereerd. Een zwevend stukje bot moet worden verwijderd. Het is niet zeker of hij dit seizoen nog in actie komt. Afgelopen maandag raakte Ojo zijn aanvoerdersband al kwijt.

Lees ook

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

brand kabelgoot ProRail

Knik in kabel blijkt oorzaak van grote treinstoring

ProRail heeft de oorzaak gevonden van de brand in een kabelgoot die het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land heeft stilgelegd. De voedingskabel van de bovenleiding zat in een knik, waardoor er kortsluiting en vervolgens brand ontstond.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.