gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vierde bierfestival Schuim in Dordt

bc5f3861db622a9362f0d4dcbfad14f0

Bierliefhebbers kunnen op zondag 30 september weer hun hart ophalen bij de vierde editie van het bierfestival Schuim. Ook deze keer weer op de Vismarkt rond pizzeria Otto e Mezzo, maar dit jaar is het festivalterrein uitgebreid naar het parkeerterrein op de Aardappelmarkt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er zijn weer acht kleinere lokale brouwerijen aanwezig om hun speciaalbieren te laten proeven. Daarvoor moet wel een speciaal Schuim-bierglas worden aangeschaft. Dat kost € 10, samen met drie consumptiemunten. Die zijn alleen nodig voor de proeverij, want andere consumpties kunnen gewoon worden betaald. Big Belly Brewing uit Breda zorgt dit jaar voor het speciale festivalbier ‘The Scumbag’.


De bezoekers van het festival kunnen de bieren beoordelen met het invullen van een stemformulier. Het beste bier wordt daarna op tap of fles geschonken door Stadscafé De Rijke.


Vast voedsel is ook verkrijgbaar: Pizza’s en hapjes van Otto e Mezzo, vegetarische burgers en saté van Rammenas, frites van Tour de la Frite en ook Vissers Poffertjessalon is van de partij.


Muziek is er natuurlijk ook. Die wordt verzorgd door DJ Total Rico.


Schuim is gratis toegankelijk op zondag 30 september tussen 14.00 en 20.00 uur.

Lees ook

rechtbankdordrecht

Gedetineerde krijgt rapverbod in de gevangenis: ‘Bent u echt zo slecht?’

Pascal kent het gevangeniswezen door en door. Een draaideurcrimineel met een strafblad van 40 pagina’s. Hij probeert er wat van te maken in de cel met zijn grote hobby: rappen. Niet tot ieders plezier.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

herdenking gebroeders De Witt

Politieke moord op gebroeders De Witt voor 10e keer herdacht: 'Het leeft in Dordrecht'

Opgehangen lichamen en kleding en ledematen verkocht op een veiling. Dat is hoe het leven van de gebroeders De Witt 354 jaar geleden ten einde kwam. Donderdagavond wordt in Dordrecht bij het standbeeld van de broers op de Vismarkt voor de tiende keer stilgestaan bij de dood van Johan en Cornelis de Witt. Dat de herdenking jaarlijks zou terugkeren had organisator Ben Corino bij de eerste keer in 2017 nooit verwacht.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.