gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vierde bierfestival Schuim in Dordt

bc5f3861db622a9362f0d4dcbfad14f0.jpg

Bierliefhebbers kunnen op zondag 30 september weer hun hart ophalen bij de vierde editie van het bierfestival Schuim. Ook deze keer weer op de Vismarkt rond pizzeria Otto e Mezzo, maar dit jaar is het festivalterrein uitgebreid naar het parkeerterrein op de Aardappelmarkt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er zijn weer acht kleinere lokale brouwerijen aanwezig om hun speciaalbieren te laten proeven. Daarvoor moet wel een speciaal Schuim-bierglas worden aangeschaft. Dat kost € 10, samen met drie consumptiemunten. Die zijn alleen nodig voor de proeverij, want andere consumpties kunnen gewoon worden betaald. Big Belly Brewing uit Breda zorgt dit jaar voor het speciale festivalbier ‘The Scumbag’.


De bezoekers van het festival kunnen de bieren beoordelen met het invullen van een stemformulier. Het beste bier wordt daarna op tap of fles geschonken door Stadscafé De Rijke.


Vast voedsel is ook verkrijgbaar: Pizza’s en hapjes van Otto e Mezzo, vegetarische burgers en saté van Rammenas, frites van Tour de la Frite en ook Vissers Poffertjessalon is van de partij.


Muziek is er natuurlijk ook. Die wordt verzorgd door DJ Total Rico.


Schuim is gratis toegankelijk op zondag 30 september tussen 14.00 en 20.00 uur.

Lees ook

IMG-20260527-WA0038.jpg

Drenkeling gered uit zwemplas, traumahelikopter opgeroepen

Een drenkeling is woensdag gered uit de Dordtse zwemplas De Merwelanden. Het slachtoffer is volgens een politiewoordvoerder gereanimeerd en in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.

OPMA20260527 Moskee te klein.jpg

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

fatbike1.png

Mannen mishandeld door fatbiker: politie heeft dader op beeld en dreigt met tonen foto

De politie heeft de dader van een mishandeling in Stadspolders in beeld en roept hem op zich te melden. De tiener reed met zijn fatbike een 79-jarige voetganger van de sokken op een in Dordrecht. Daarna deelde hij klappen uit en sloeg ook een 48-jarige omstander die te hulp schoot. Komt de jongeman niet uit eigen beweging naar de politie, dan wordt zijn gezicht herkenbaar gepubliceerd.

politie prorail station sliedrecht.jpg

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

voetbal kijken kroeg cage.png

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.