gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vierde bierfestival Schuim in Dordt

bc5f3861db622a9362f0d4dcbfad14f0

Bierliefhebbers kunnen op zondag 30 september weer hun hart ophalen bij de vierde editie van het bierfestival Schuim. Ook deze keer weer op de Vismarkt rond pizzeria Otto e Mezzo, maar dit jaar is het festivalterrein uitgebreid naar het parkeerterrein op de Aardappelmarkt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er zijn weer acht kleinere lokale brouwerijen aanwezig om hun speciaalbieren te laten proeven. Daarvoor moet wel een speciaal Schuim-bierglas worden aangeschaft. Dat kost € 10, samen met drie consumptiemunten. Die zijn alleen nodig voor de proeverij, want andere consumpties kunnen gewoon worden betaald. Big Belly Brewing uit Breda zorgt dit jaar voor het speciale festivalbier ‘The Scumbag’.


De bezoekers van het festival kunnen de bieren beoordelen met het invullen van een stemformulier. Het beste bier wordt daarna op tap of fles geschonken door Stadscafé De Rijke.


Vast voedsel is ook verkrijgbaar: Pizza’s en hapjes van Otto e Mezzo, vegetarische burgers en saté van Rammenas, frites van Tour de la Frite en ook Vissers Poffertjessalon is van de partij.


Muziek is er natuurlijk ook. Die wordt verzorgd door DJ Total Rico.


Schuim is gratis toegankelijk op zondag 30 september tussen 14.00 en 20.00 uur.

Lees ook

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

Rita en Els foto 2

Rita (73) en Els (68) hebben misschien wel het mooiste uitzicht op de afgesloten brug

Vanaf hun balkon hebben Rita van Zelm (73) en Els Alderlieste (68) misschien wel het meest spectaculaire uitzicht op alles wat er rondom de werkzaamheden van de Papendrechtsebrug gebeurt. Zij zijn bewoners van appartementencomplex Huys de Merwede in Papendrecht, pal aan de rivier.

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”