gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vierde bierfestival Schuim in Dordt

bc5f3861db622a9362f0d4dcbfad14f0

Bierliefhebbers kunnen op zondag 30 september weer hun hart ophalen bij de vierde editie van het bierfestival Schuim. Ook deze keer weer op de Vismarkt rond pizzeria Otto e Mezzo, maar dit jaar is het festivalterrein uitgebreid naar het parkeerterrein op de Aardappelmarkt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er zijn weer acht kleinere lokale brouwerijen aanwezig om hun speciaalbieren te laten proeven. Daarvoor moet wel een speciaal Schuim-bierglas worden aangeschaft. Dat kost € 10, samen met drie consumptiemunten. Die zijn alleen nodig voor de proeverij, want andere consumpties kunnen gewoon worden betaald. Big Belly Brewing uit Breda zorgt dit jaar voor het speciale festivalbier ‘The Scumbag’.


De bezoekers van het festival kunnen de bieren beoordelen met het invullen van een stemformulier. Het beste bier wordt daarna op tap of fles geschonken door Stadscafé De Rijke.


Vast voedsel is ook verkrijgbaar: Pizza’s en hapjes van Otto e Mezzo, vegetarische burgers en saté van Rammenas, frites van Tour de la Frite en ook Vissers Poffertjessalon is van de partij.


Muziek is er natuurlijk ook. Die wordt verzorgd door DJ Total Rico.


Schuim is gratis toegankelijk op zondag 30 september tussen 14.00 en 20.00 uur.

Lees ook

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

Concertant in de historische kerkzaal

Zondag op TV Dordrecht: 'Spaans' zomerconcert

Karin Dolman en Caecilia Boschman trapten eerder dit jaar een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.