Dordrecht, Netherlands

Viertal aangehouden voor autoinbraken Krispijn

Agenten hebben op de Nassauweg vier personen aangehouden voor een auto-inbraak in Krispijn. De inbraak en arrestaties vonden plaats in de nacht van dinsdag op woensdag.
Petra Scheurwater | 17 juni 2020 08:36 | Aangepast op 17 juni 2020 08:36
De politie kwam de mannen op het spoor door een melding van de eigenaar van de auto. Het viertal had ieder een rugzak vol auto-opladers, telefoonhouders en autoradiofrontjes bij zich.

Volgens de politie hebben ze deze spullen gestolen bij diverse autoinbraken in Krispijn. Ook twee zonnebrillen, een paar bokshandschoenen en een ruitentikker had het viertal in hun bezit.


Krispijners bij wie één of meerdere van deze spullen uit hun auto is weggenomen, worden opgeroepen contact op te nemen met de politie. 

Foto: Politie Dordrecht

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...