gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vijf arrestaties na uitvechten rechtszaak op straat

e75b047000547b32886ba7b048cda104

De politie heeft vijf personen opgepakt voor de vechtpartij dinsdagmiddag op de Steegoversloot en Noordendijk. Daarbij werd ook een vuurwapen gezien.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de rechtbank verschenen twee partijen voor een civiele zaak die daarna op straat verder werd uitgevochten. Het gezin uit Zeeland werd door de andere partij, twee mannen uit Dordrecht, klem gereden op de Noordendijk. Hierdoor ontstond een vechtpartij waardoor een van de mannen licht gewond raakte.

Getuigen zagen dat er een vuurwapen de bosjes ingegooid werd. De vrouw uit Zeeland raapte dit op en bracht het naar de rechtbank. Samen met de twee andere gezinsleden is zij hier aangehouden. Ook de twee Dordtenaren, 50 jaar en 51 jaar, meldden zich later bij het politiebureau en zijn aangehouden. De twee vrouwelijke arrestanten uit Zeeland zijn weer vrijgelaten, maar net als de Dordtenaren zit de 43-jarige Zeelander nog vast.

De politie is bezig met onderzoek naar het incident en naar de eigenaar van het vuurwapen.

Lees ook

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Geweld onder jongeren speelt bij alle scholen, zegt burgemeester

Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”

yv20261009A1C03615

FC Dordrecht in eigen huis hard onderuit tegen FC Emmen

FC Dordrecht heeft in eigen huis een harde nederlaag geleden tegen FC Emmen. Dankzij individuele fouten achterin zag de ploeg van Nuijten de achterstand voor rust al oplopen. Het duel eindigde uiteindelijk in 0-3 voor de bezoekers uit Drenthe.

Schermafdruk op 2026-10-02 11-48-08

Op Pad Met Ad: verschillende meningen over het 'Jetten-kabinet’

In een nieuwe aflevering van 'Op Pad Met Ad' gaat presentator Ad van den Herik de straat op in Dordrecht. Hij vraagt inwoners wat zij vinden van het kabinet-Jetten. De meningen lopen uiteen. Zo noemt een bewoner het kabinet ‘hectisch’ en zou hij het graag anders zien.