gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vijf arrestaties na uitvechten rechtszaak op straat

e75b047000547b32886ba7b048cda104.jpg

De politie heeft vijf personen opgepakt voor de vechtpartij dinsdagmiddag op de Steegoversloot en Noordendijk. Daarbij werd ook een vuurwapen gezien.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de rechtbank verschenen twee partijen voor een civiele zaak die daarna op straat verder werd uitgevochten. Het gezin uit Zeeland werd door de andere partij, twee mannen uit Dordrecht, klem gereden op de Noordendijk. Hierdoor ontstond een vechtpartij waardoor een van de mannen licht gewond raakte.

Getuigen zagen dat er een vuurwapen de bosjes ingegooid werd. De vrouw uit Zeeland raapte dit op en bracht het naar de rechtbank. Samen met de twee andere gezinsleden is zij hier aangehouden. Ook de twee Dordtenaren, 50 jaar en 51 jaar, meldden zich later bij het politiebureau en zijn aangehouden. De twee vrouwelijke arrestanten uit Zeeland zijn weer vrijgelaten, maar net als de Dordtenaren zit de 43-jarige Zeelander nog vast.

De politie is bezig met onderzoek naar het incident en naar de eigenaar van het vuurwapen.

Lees ook

Overhandiging Dordtpas.jpg

Dordtpas niet alleen voor Dordtenaren, Zwijndrecht doet ook mee

De gemeente Zwijndrecht sluit vanaf 1 april aan bij de Dordtpas. Met deze pas krijgen Dordtenaren en nu dus ook Zwijndrechtenaren toegang tot gratis activiteiten en kortingen in de regio. “Een belangrijke stap voor onze inwoners”, aldus Zwijndrechtse wethouder Tycho Jansen.

treinen Station Dordrecht

Meer treinreizigers van en naar Dordrecht en Zwijndrecht

Het aantal mensen dat gebruik maakt van de spoorlijn tussen Dordrecht en Leiden, is het afgelopen jaar gestegen. Op de stations langs dit traject steeg het aantal in- en uitstappers op werkdagen met gemiddeld zo’n acht procent; flink hoger dan de landelijke stijging van 1,8 procent.

Mehmet Safranti.jpg

Ondanks genoeg voorkeurstemmen gaat Mehmet Safranti niet de gemeenteraad in

Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in Dordrecht heeft Mehmet Safranti de meeste stemmen gekregen van zijn partij. Hierdoor heeft hij recht op de zetel die zijn partij DENK heeft behaald, maar de politicus heeft deze zetel afgewezen. Masum Kolkiliç, lijsttrekker van de partij, wordt gemeenteraadslid.

IMG_4823.jpg

‘Mooie mix’ leidt de Dordtse coalitierace, GL-PvdA laakt 'gelegenheidsargument'

Stapje voor stapje sluipen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA richting het nieuwe Dordtse stadsbestuur. Het vijftal sprak woensdag in een debat de voorkeur voor elkaar uit en verwees het geplaagde GroenLinks-PvdA naar de reservebank. “We hebben fijn met ze samengewerkt, maar het is daar wel wat onrustig op dit moment.”

tankstationkortambachtlaan.png

Overval op tankstation, verdachte vlucht te voet

Een tankstation aan de Kort Ambachtlaan in Zwijndrecht is woensdagavond overvallen. De verdachte is te voet gevlucht, meldt de politie.

fotoafscheid.png

Met een lach, een traan én een dansje nemen deze raadsleden afscheid

Gedans in de gemeenteraad. Het gebeurt zelden tot nooit, maar de afzwaaiende Kitty Kruger (GroenLinks) en Irene Koene (Gewoon Dordt) brachten daar verandering in. Zo eindigde een middag vol gelach én tranen met een vrolijke noot. “Ik denk dat we een onuitwisbare indruk hebben achtergelaten.”