gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vijf arrestaties na uitvechten rechtszaak op straat

e75b047000547b32886ba7b048cda104.jpg

De politie heeft vijf personen opgepakt voor de vechtpartij dinsdagmiddag op de Steegoversloot en Noordendijk. Daarbij werd ook een vuurwapen gezien.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de rechtbank verschenen twee partijen voor een civiele zaak die daarna op straat verder werd uitgevochten. Het gezin uit Zeeland werd door de andere partij, twee mannen uit Dordrecht, klem gereden op de Noordendijk. Hierdoor ontstond een vechtpartij waardoor een van de mannen licht gewond raakte.

Getuigen zagen dat er een vuurwapen de bosjes ingegooid werd. De vrouw uit Zeeland raapte dit op en bracht het naar de rechtbank. Samen met de twee andere gezinsleden is zij hier aangehouden. Ook de twee Dordtenaren, 50 jaar en 51 jaar, meldden zich later bij het politiebureau en zijn aangehouden. De twee vrouwelijke arrestanten uit Zeeland zijn weer vrijgelaten, maar net als de Dordtenaren zit de 43-jarige Zeelander nog vast.

De politie is bezig met onderzoek naar het incident en naar de eigenaar van het vuurwapen.

Lees ook

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.

foto wapperende nederlandse vlag

Dit kun je doen op Bevrijdingsdag in onze streek

Het is 81 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd door de Geallieerden. Op deze Bevrijdingsdag staan ook dit jaar in onze streek weer verschillende activiteiten op de planning.