gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vijf arrestaties na uitvechten rechtszaak op straat

e75b047000547b32886ba7b048cda104

De politie heeft vijf personen opgepakt voor de vechtpartij dinsdagmiddag op de Steegoversloot en Noordendijk. Daarbij werd ook een vuurwapen gezien.

Robert van Loon |  | Aangepast op
In de rechtbank verschenen twee partijen voor een civiele zaak die daarna op straat verder werd uitgevochten. Het gezin uit Zeeland werd door de andere partij, twee mannen uit Dordrecht, klem gereden op de Noordendijk. Hierdoor ontstond een vechtpartij waardoor een van de mannen licht gewond raakte.

Getuigen zagen dat er een vuurwapen de bosjes ingegooid werd. De vrouw uit Zeeland raapte dit op en bracht het naar de rechtbank. Samen met de twee andere gezinsleden is zij hier aangehouden. Ook de twee Dordtenaren, 50 jaar en 51 jaar, meldden zich later bij het politiebureau en zijn aangehouden. De twee vrouwelijke arrestanten uit Zeeland zijn weer vrijgelaten, maar net als de Dordtenaren zit de 43-jarige Zeelander nog vast.

De politie is bezig met onderzoek naar het incident en naar de eigenaar van het vuurwapen.

Lees ook

OPMA20260527 Moskee te klein

Op Pad Met Ad: Aksa Moskee bestaat 25 jaar, maar groeit te hard

De Aksa Moskee in Dordrecht heeft wat te vieren. Ze bestaan 25 jaar en daarom gaat presentator Ad van den Herik er op bezoek in de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad. Hij krijgt een rondleiding van Mehmet Uysal, de voorzitter van de moskee.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

fotooefeningstation

Bloedende mensen en flinke chaos op station: 'Ik dacht: Wat is hier aan de hand?'

Een afgezet station en veel politie en brandweer dinsdagavond in Dordrecht, maar niemand hoeft zich zorgen te maken. Er is geen noodsituatie, maar wel een simulatie in de omgeving van Dordrecht Centraal. "Gelukkig zien wij dit soort incidenten niet vaak, maar we willen wel goed voorbereid zijn."

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

foto artikel pilot game

Geen boek, maar een game op je leeslijst: bieb experimenteert op middelbare school

Een game uitspelen in plaats van het lezen van een boek voor je leeslijst. Mogelijk wordt dat de toekomst voor middelbare scholieren. Bibliotheek AanZet, die tientallen vestigingen in onze streek heeft, onderzoekt hoe games een serieuze rol kunnen spelen in het onderwijs. Bijvoorbeeld tijdens de Engelse les.