Dordrecht, Netherlands

Vijf kilometer handbiken ‘een eitje’ voor Jetske Postma

Er doen zondag niet alleen hardlopers mee aan de Drechtstadloop. Jetske Postma doet mee op een handbike, een fiets die door middel van armbewegingen kan worden voortbewogen.
Corrado Francke | 1 november 2019 17:02 | Aangepast op 1 november 2019 17:02
Voor Postma is de vijf kilometer die ze tijdens de Drechtstadloop aflegt, relatief gemakkelijk. “Ik ben gewend om wel wat langere afstanden te rijden, bijvoorbeeld een vierdaagse. Toen reed ik 25 kilometer per dag.”

Ze staat niet alleen aan de start omdat ze dit leuk vindt, maar ook vanwege haar doel. “Ik wil Dordrecht op de kaart zetten voor mensen die ook in een rolstoel zitten en aan evenementen mee willen doen.

Postma staat zondag om 13:30 uur aan de start van de Drechtstadloop, waar ze achter de lopers aan zal rijden.

&t=62s

Lees ook

Initiatiefnemer estafetteprotest tegen azc stopt na geweld extreemrechts

Het werden er uiteindelijk geen tien, maar negen estafetteprotesten die Richard van der Elst organis...

Kuijt trots na comeback tegen Helmond Sport: ‘Op karakter geknokt en twee prachtige goals’

Na een moeizame eerste helft boog FC Dordrecht vrijdagavond een achterstand om in een 2-1 overwinnin...

FC Dordrecht knokt zich langs Helmond Sport na achterstand: 2-1 winst in ‘zes punten wedstrijd’

Een zogenoemde zes punten wedstrijd voor FC Dordrecht op de vrijdagavond. De Schapekoppen, achtste i...

Deze gemeente opent een tentoonstelling over vrouwenmoord: ‘Femicide overkomt veel vrouwen‘

De gemeente Papendrecht presenteert vrijdag de expositie ‘Femicide – de stilte doorbroken’ in het g...

Steekpartij bij schoolmusical: vader verdacht van dubbele poging doodslag

De steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam, vlak voor de zomervakantie, had te maken m...

Op Pad Met Ad: in gesprek met oliebollenbakker Monique van Griensven

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met oliebol...