Dordrecht, Netherlands

Vijfde editie Rond uit Dordrecht gestart

De fietsvierdaagse is vanochtend voor de vijfde keer gestart. 300 deelnemers fietsen vier dagen lang verschillende routes in de omgeving van Dordrecht.
Sofia Letova | 30 mei 2017 15:15 | Aangepast op 30 mei 2017 15:15
De deelnemers kunnen kiezen om 30,50 of 80 km te fietsen. Onderweg kunnen ze stoppen bij controleposten om even uit te rusten en te genieten van de omgeving.

Vandaag gaat de route door de Biesbosch. De komende drie dagen gaan de routes door Alblasserwaard, Krimpenerwaard en langs de Maas.

Lees ook

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...