Dordrecht, Netherlands

Vijfde Rond Uit Dordrecht van start

De vijfde editie van de fietsvierdaagse Rond Uit Dordrecht gaat morgen van start.
Gert van der Steen | 29 mei 2017 13:56 | Aangepast op 29 mei 2017 13:56
De routes gaan elke dag in een andere windrichting en elke dag is er ook de keus tussen een route van 30, 50 of 80 kilometer. Alle routes beginnen bij het stadion van FC Dordrecht aan de Krommedijk.

De eerste dag, dinsdag 30 mei, wordt in de Biesbosch verreden. De Brabantse Biesbosch is nu goed toegankelijk voor de fiets.

Woensdag voert de route door de Alblasserwaard, met de mooie riviertjes de Giessen en de Alblas.

De route van de derde dag gaat door de Krimpenerwaard met o.a. de molens van Kinderdijk.

De rit van de laatste dag loopt langs de Oude Maas in de Hoeksche Waard, die twee verschillende landschappen combineert.

In de loop van de week zijn er nog evenementen. Zo vertelt Funda Müdje in de Blauwe Kamer van de Bibliotheek op woensdagavond om 19.15 uur over haar fietstocht van Amsterdam naar Istanboel en is er op donderdagavond een BBQ in het stadion van FC Dordrecht.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...

Verwarde man aangetroffen na melding schietpartij in Papendrecht

Door een melding van een schietpartij zijn verschillende eenheden woensdagmiddag naar de Duivenstraa...

Met de kabel over de stoep: Dordtenaren mogen elektrische auto voortaan vanuit huis opladen

Goed nieuws voor gebruikers van elektrische auto's: Dordtenaren hoeven geen vergunning meer te hebbe...

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...