Dordrecht, Netherlands

Villa Augustus viert jubileum met Beethoven

Een echte Beethovenmarathon bij de tiende verjaardag van Villa Augustus. Elk jaar worden er bij de concerten in de Limonaia werken van Beethoven gespeeld, maar voor deze speciale gelegenheid worden al zijn strijkkwartetten achter elkaar uitgevoerd in het weekend van 6, 7 en 8 oktober.
Gert van der Steen | 11 september 2017 13:32 | Aangepast op 11 september 2017 13:32
Dat gebeurt door zes gerenommeerde ensembles. De kwartetten worden gespeeld in de volgorde zoals die 100 jaar geleden in Wenen door het beroemde Rosé Quartett werden vertolkt.

Omdat bij deze volgorde misschien enige toelichting nodig is, geeft musicoloog en Beethovenkenner Jos van der Zanden zaterdagochtend een lezing.

De marathon begint op vrijdag 6 oktober om 20.00 uur.

Het volledige programma en de toegangsprijzen zijn te vinden op www.villa-augustus.nl

Lees ook

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...