gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Villa Augustus viert verjaardag met boek

Villa Augustus viert haar tiende verjaardag met het uitgeven van een boek. Het is het tweede boek wat het hotel restaurant uitgeeft. In het boek staan onder andere anekdotes van personeel en vaste gasten.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In ruim 400 pagina's wordt het wel en wee van het hotel, restaurant en moestuin geschetst. Naast recepten en gedichten, staan er ook verhalen, essays en veel foto's en illustraties in. Zo wordt er onder andere een ode aan de boomgaard met vijftien verschillende soorten fruitbomen gegeven.

Bijzonder zijn de bijdragen van Sieb Posthuma en K. Schippers. Zij maken onderdeel uit van de Queens of the Secret Garden. De artists in residence logeerden in de geheime tuinkamer in ruil voor ‘iets’, een tekening, een foto, een verhaal, een gedicht of een object. Ook de dichters Myrte Leffring en Paul Demets, illustratoren Nathalie Lété en Kitty Crowther, kunstenaar George Belzer en schrijver enevolutiebioloog Tijs Goldschmidt lieten 'iets' achter.

Het boek is vanaf zaterdag 18 november verkrijgbaar in de Markt van Villa Augustus en kost € 29,50.

Foto: Ries van Wendel de Joode

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek over documentaire Ilang Jawane

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Wouter van der Spoel en Ronny de Groot over hun documentaire Ilang Jawane, een reis tussen verleden en toekomst. De documentaire volgt maker Wouter van der Spoel en zijn zoon Sriyanto op hun reis naar Java.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

dordtinstoom2026

Zondag op TV Dordrecht: terugblik Dordt in Stoom 2026

Nu de zomervakantie voorbij is en ook de zomerevenementen-periode in stad en streek langzaam op zijn eind loopt, is deze zondag nog een keer onze speciale uitzending over een van de grootste evenementen van eerder dit jaar te zien: Dordt in Stoom 2026.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.