gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Villa Augustus viert verjaardag met boek

Villa Augustus viert haar tiende verjaardag met het uitgeven van een boek. Het is het tweede boek wat het hotel restaurant uitgeeft. In het boek staan onder andere anekdotes van personeel en vaste gasten.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In ruim 400 pagina's wordt het wel en wee van het hotel, restaurant en moestuin geschetst. Naast recepten en gedichten, staan er ook verhalen, essays en veel foto's en illustraties in. Zo wordt er onder andere een ode aan de boomgaard met vijftien verschillende soorten fruitbomen gegeven.

Bijzonder zijn de bijdragen van Sieb Posthuma en K. Schippers. Zij maken onderdeel uit van de Queens of the Secret Garden. De artists in residence logeerden in de geheime tuinkamer in ruil voor ‘iets’, een tekening, een foto, een verhaal, een gedicht of een object. Ook de dichters Myrte Leffring en Paul Demets, illustratoren Nathalie Lété en Kitty Crowther, kunstenaar George Belzer en schrijver enevolutiebioloog Tijs Goldschmidt lieten 'iets' achter.

Het boek is vanaf zaterdag 18 november verkrijgbaar in de Markt van Villa Augustus en kost € 29,50.

Foto: Ries van Wendel de Joode

Lees ook

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”