Dordrecht, Netherlands

Villa Augustus viert verjaardag met boek

Villa Augustus viert haar tiende verjaardag met het uitgeven van een boek. Het is het tweede boek wat het hotel restaurant uitgeeft. In het boek staan onder andere anekdotes van personeel en vaste gasten.
Petra Scheurwater | 17 november 2017 11:56 | Aangepast op 17 november 2017 11:56
In ruim 400 pagina's wordt het wel en wee van het hotel, restaurant en moestuin geschetst. Naast recepten en gedichten, staan er ook verhalen, essays en veel foto's en illustraties in. Zo wordt er onder andere een ode aan de boomgaard met vijftien verschillende soorten fruitbomen gegeven.

Bijzonder zijn de bijdragen van Sieb Posthuma en K. Schippers. Zij maken onderdeel uit van de Queens of the Secret Garden. De artists in residence logeerden in de geheime tuinkamer in ruil voor ‘iets’, een tekening, een foto, een verhaal, een gedicht of een object. Ook de dichters Myrte Leffring en Paul Demets, illustratoren Nathalie Lété en Kitty Crowther, kunstenaar George Belzer en schrijver enevolutiebioloog Tijs Goldschmidt lieten 'iets' achter.

Het boek is vanaf zaterdag 18 november verkrijgbaar in de Markt van Villa Augustus en kost € 29,50.

Foto: Ries van Wendel de Joode

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...