gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Villa Augustus viert verjaardag met boek

Villa Augustus viert haar tiende verjaardag met het uitgeven van een boek. Het is het tweede boek wat het hotel restaurant uitgeeft. In het boek staan onder andere anekdotes van personeel en vaste gasten.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In ruim 400 pagina's wordt het wel en wee van het hotel, restaurant en moestuin geschetst. Naast recepten en gedichten, staan er ook verhalen, essays en veel foto's en illustraties in. Zo wordt er onder andere een ode aan de boomgaard met vijftien verschillende soorten fruitbomen gegeven.

Bijzonder zijn de bijdragen van Sieb Posthuma en K. Schippers. Zij maken onderdeel uit van de Queens of the Secret Garden. De artists in residence logeerden in de geheime tuinkamer in ruil voor ‘iets’, een tekening, een foto, een verhaal, een gedicht of een object. Ook de dichters Myrte Leffring en Paul Demets, illustratoren Nathalie Lété en Kitty Crowther, kunstenaar George Belzer en schrijver enevolutiebioloog Tijs Goldschmidt lieten 'iets' achter.

Het boek is vanaf zaterdag 18 november verkrijgbaar in de Markt van Villa Augustus en kost € 29,50.

Foto: Ries van Wendel de Joode

Lees ook

thumb website

Big Rivers dit jaar nóg drukker: buurmannen Cees en Ron missen geen editie

Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.

yv2026725NKS05139

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Al Khaleej (2-2)

In het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart speelde FC Dordrecht zaterdag gelijk tegen Al Khaleej: 2-2. De Streekomroep was erbij aan de Krommedijk en maakte een samenvatting van het duel, hieronder te bekijken via ons YouTube-kanaal.