Dordrecht, Netherlands

Visser's Poffertjes biedt platform aan lokale dichters

Als je van poëzie en poffertjes houdt, is donderdag Visser's Poffertjes the place to be. Verschillende lokale dichters zullen op een poëzieavond op creatieve wijze gedichten voordragen.
Jerom Huijskens | 20 maart 2019 11:23 | Aangepast op 20 maart 2019 11:23
Dit is de tweede keer dat deze avond wordt georganiseerd door René Kerkhoven en Dennis van Buuren. René zoekt de dichters bij elkaar en Dennis regelt de locatie en zorgt voor het eten tijdens de show. Op deze manier krijgen de lokale dichters een platform om hun talenten te kunnen laten zien. De inloop is om 19:30 uur en de voordrachten beginnen om 20:00 uur.

René zit al langer in de schrijverswereld en is zelf gekomen met het idee voor deze avond. Vooral de gezelligheid en de creatieve voordrachten maken de avond voor hem de moeite waard. “Vorige keer waren we in totaal met tien man samen en het was heel erg gezellig. Later kreeg ik bericht van andere mensen dat ze het jammer vonden dat ze het gemist hadden.”

Deze keer staat het publiek bijzondere verrassingen te wachten. “Vorig jaar was er iemand die zijn gedicht heeft voor voorgedragen alsof hij verslag deed van een voetbalwedstrijd. De spelers die hij toen opnoemde hadden de namen van schilders van vroeger. Dat is al behoorlijk creatief. Verder zal René een gedicht voordragen, terwijl er een vrouw danst. Dat zie je ook niet iedere dag bij een voordracht.”

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...