Dordrecht, Netherlands

Vleermuis in Crabbehoff

In Verpleeghuis Crabbehoff heeft zondag tot ver in de middag een vleermuis rondgevlogen en een aantal bewoners de stuipen op het lijf gejaagd. Uiteindelijk kon de Dieren SOS het beest vangen en terugzetten in de natuur.
Marjolein Vos | 28 mei 2018 17:32 | Aangepast op 28 mei 2018 17:32
Volgens de directie is het beestje enige tijd geleden weggekropen voor een winterslaap en afgelopen zondag de boel gaan verkennen. Medewerkers van de Dieren SOS sluiten niet uit dat er meer vleermuizen in het gebouw zitten.

De DierenSOS waarschuwt dat mensen niet zelf een vleermuis moeten proberen te vangen, want veel van de insecteneters kunnen hondsdolheid overbrengen. vorige jaar augustus werden meerdere vleermuizen gezien in het Albert Schweitzer Ziekenhuis. In Dordrecht werden al vaak sloop- en bouwwerkzaamheden stilgelegd op het moment dat er vleermuizen zaten. De vleermuis is in Nederland een beschermd dier en de schrik van menig projectontwikkelaar.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...