Dordrecht, Netherlands

Vleermuis in Crabbehoff

In Verpleeghuis Crabbehoff heeft zondag tot ver in de middag een vleermuis rondgevlogen en een aantal bewoners de stuipen op het lijf gejaagd. Uiteindelijk kon de Dieren SOS het beest vangen en terugzetten in de natuur.
Marjolein Vos | 28 mei 2018 17:32 | Aangepast op 28 mei 2018 17:32
Volgens de directie is het beestje enige tijd geleden weggekropen voor een winterslaap en afgelopen zondag de boel gaan verkennen. Medewerkers van de Dieren SOS sluiten niet uit dat er meer vleermuizen in het gebouw zitten.

De DierenSOS waarschuwt dat mensen niet zelf een vleermuis moeten proberen te vangen, want veel van de insecteneters kunnen hondsdolheid overbrengen. vorige jaar augustus werden meerdere vleermuizen gezien in het Albert Schweitzer Ziekenhuis. In Dordrecht werden al vaak sloop- en bouwwerkzaamheden stilgelegd op het moment dat er vleermuizen zaten. De vleermuis is in Nederland een beschermd dier en de schrik van menig projectontwikkelaar.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...