gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vluchtelingen komen vanavond

Dordrecht vangt vandaag weer een groep vluchtelingen op. Het gaat om 70 mensen. Ze zitten nu nog in een noodopvang in Limburg.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De vluchtelingen worden weer ondergebracht in de noodopvang op het terrein van Drechtwerk aan de Kamerlingh Onnesweg. Ze blijven drie dagen. De bedoeling is dat zij daarna in kleinere groepen worden opgevangen door plaatsen in de regio.De vluchtelingen maken deel uit van een veel grotere groep in de noodopvang in het Limburgse Reuver. Die opvang kwam afgelopen weekend in het nieuws, vanwege een uitbraak van schurft.De slachtoffers zijn inmiddels behandeld. De groep in Reuver wordt verdeeld over opvangplekken in Dordrecht en Maastricht.

De vluchtelingen vertrekken waarschijnlijk eind van de middag uit Limburg. Ze zullen aan het begin van de avond aankomen in Dordrecht.

Lees ook

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

rappende verdachte rechtbank

Hasjdealer in buik en bil geschoten: 'rappende' verdachte wordt vrijgesproken

De rechter heeft een 31-jarige Dordtenaar vrijgesproken van betrokkenheid bij een schietpartij, waarbij een hasjdealer in de buik en de bil werd geraakt. Dat gebeurde in oktober 2019.

vandievanderduijnschouten

Voormalig wethouders uit Ambacht en Ridderkerk voorgedragen als wethouder Papendrecht

De gemeenteraad van Papendrecht draagt Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten voor als wethouders in de gemeente. Het gaat om een tijdelijke invulling, bedoeld als overbrugging naar een nieuw college.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

hulpdienstenchemours

Olieachtige stof komt vrij bij onderhoudswerkzaamheden, monteurs nagekeken

Bij onderhoudswerkzaamheden bij kunststofbedrijf Delrin is vrijdagochtend een olieachtige stof vrijgekomen. Daar zijn twee monteurs mee in aanraking gekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.