Dordrecht, Netherlands

Vluchtelingen komen vanavond

Dordrecht vangt vandaag weer een groep vluchtelingen op. Het gaat om 70 mensen. Ze zitten nu nog in een noodopvang in Limburg.
Peter Tromp | 26 oktober 2015 11:22 | Aangepast op 26 oktober 2015 11:22
De vluchtelingen worden weer ondergebracht in de noodopvang op het terrein van Drechtwerk aan de Kamerlingh Onnesweg. Ze blijven drie dagen. De bedoeling is dat zij daarna in kleinere groepen worden opgevangen door plaatsen in de regio.De vluchtelingen maken deel uit van een veel grotere groep in de noodopvang in het Limburgse Reuver. Die opvang kwam afgelopen weekend in het nieuws, vanwege een uitbraak van schurft.De slachtoffers zijn inmiddels behandeld. De groep in Reuver wordt verdeeld over opvangplekken in Dordrecht en Maastricht.

De vluchtelingen vertrekken waarschijnlijk eind van de middag uit Limburg. Ze zullen aan het begin van de avond aankomen in Dordrecht.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...