Dordrecht, Netherlands

Voedselbank kan pasta kopen

Voedselbank Dordrecht heeft een gift gekregen van ruim 300 euro en daarbovenop nog eens voor 100 euro aan deegwaren. Van het geld wordt volkorenpasta gekocht. Het is geschonken door een paar netwerkorganisaties en een supermarkt.
Peter Tromp | 3 november 2017 12:24 | Aangepast op 3 november 2017 12:24
De financiële gift is goed voor de inkoop van 341 pakken volkorenpasta. Ondernemersvereniging DOV heeft de cheque overhandigd aan de voedselbank. Het geld had de DOV gekregen toen ze haar 115-jarig bestaan vierde. Het was cadeau gedaan door netwerkorganisaties CJBD en AM Zorgmanagement, en de Jumbo-supermarkt in Sterrenburg. Het was bedoeld om cadeau te geven aan een goed doel.De overhandiging aan de voedselbank vond plaats tijdens een ontbijtbijeenkomst van CJBD Omdat de ruimte daarvoor beschikbaar was gesteld door de voedselbank, gaf die netwerkorganisatie als dank ook nog eens deegwaren cadeau.

De voedselbank in Dordrecht kan bestaan, dankzij sponsoring en giften.

Foto: Matthijs van Muijen(Voedselbank) (r) ontvangt de cheque van Harry Eskes (CJBD), Anneke Maagdenberg (DOV) en Jan Willem Lemkens (Jumbo Sterrenburg) - Foto: Anke Bot Fotografie

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...