gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voedselbank kan pasta kopen

Voedselbank Dordrecht heeft een gift gekregen van ruim 300 euro en daarbovenop nog eens voor 100 euro aan deegwaren. Van het geld wordt volkorenpasta gekocht. Het is geschonken door een paar netwerkorganisaties en een supermarkt.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De financiële gift is goed voor de inkoop van 341 pakken volkorenpasta. Ondernemersvereniging DOV heeft de cheque overhandigd aan de voedselbank. Het geld had de DOV gekregen toen ze haar 115-jarig bestaan vierde. Het was cadeau gedaan door netwerkorganisaties CJBD en AM Zorgmanagement, en de Jumbo-supermarkt in Sterrenburg. Het was bedoeld om cadeau te geven aan een goed doel.De overhandiging aan de voedselbank vond plaats tijdens een ontbijtbijeenkomst van CJBD Omdat de ruimte daarvoor beschikbaar was gesteld door de voedselbank, gaf die netwerkorganisatie als dank ook nog eens deegwaren cadeau.

De voedselbank in Dordrecht kan bestaan, dankzij sponsoring en giften.

Foto: Matthijs van Muijen(Voedselbank) (r) ontvangt de cheque van Harry Eskes (CJBD), Anneke Maagdenberg (DOV) en Jan Willem Lemkens (Jumbo Sterrenburg) - Foto: Anke Bot Fotografie

Lees ook

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

vorstpixabay

Kans op eerste vorst: november brengt koude nachten maar ook volop zon

We zijn in november beland en dat gaan we de komende dagen ook echt merken. Niet dat we meteen de winter induiken, maar de temperatuur gaat wel stapje voor stapje omlaag. Maar we krijgen er gelukkig iets moois voor terug, want later in de week laat de zon zich volop zien.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

dordtopslot

Bijna 200 bekeuringen, hakbijl ingenomen en 5 aanhoudingen tijdens 'Dordt op Slot'

Bij een controle onder de noemer ‘Dordt op Slot’ zijn donderdag bijna tweehonderd bekeuringen uitgedeeld. Ook werden een hakbijl en twee messen in beslag genomen, meldt de politie.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.