Dordrecht, Netherlands

Voertuig te water in Kuipershaven, opvissen blijkt lastig

Een man is met motor en al in het water van de Kuipershaven gevallen. Dat gebeurde dinsdagochtend. Hij is daarbij niet gewond geraakt. Het voertuig zakte volledig naar de bodem.
Joram Niese | 28 mei 2024 16:12 | Aangepast op 28 mei 2024 16:12
Tijdens het neerzetten van de motor verloor de man zijn evenwicht. Hij raakte daardoor met motor en al van wal en viel het koude water in. Rond 10.50 uur kwam bij de hulpdiensten de melding van het ongeval binnen. Eenmaal aangekomen bleek de man ongedeerd, en waren het voornamelijk zijn kleren en zijn motorfiets die het moesten ontgelden.

Een bergingsbedrijf kwam rond 12.30 uur ter plaatse om het voertuig uit het water te halen. Dit bleek echter lastiger dan vooraf gedacht. Het bedrijf is er nog uren mee bezig geweest.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...