Dordrecht, Netherlands

Voetbaldames Molenbeek bij Cruyff Court Dordrecht

Het damesteam van de Brusselse voetbalclub RWDM komt op zaterdag 15 juli een kijkje nemen op het Cruyff Court in Wielwijk.
Gert van der Steen | 13 juli 2017 13:12 | Aangepast op 13 juli 2017 13:12
Dat doen ze in het kader van het project ‘Play and Peace’, dat de bedoeling heeft in de Brusselse wijk Molenbeek een Cruyff Court te realiseren. Dat moet meer cohesie brengen in de wijk na de aanslagen in de stad en een veilige plek vormen waar jongeren kunnen sporten. Ook wethouder Ann Goris van Molenbeek is aanwezig.

Wethouder Rinette Reynvaan zal om 10.00 uur de happening openen, na een techniektraining voor belangstellenden uit de buurt. Daarna volgt een technische training voor de dames en wedstrijdjes tegen Oranje Wit en De Zwerver.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...