gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Voetbalplaatjes’-mishandeling bestraft

ca85bd3fa0a9913f3f574c18d0a6220d

De man, die een jongen van 10 jaar een klap gaf toen hij om voetbalplaatjes vroeg, is veroordeeld tot 6 weken cel. Waarvan 4 weken voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij verklaarde bij de politie dat hij en zijn vriendin al langer werden gepest door een groep kinderen en dat hij dacht dat er ‘eikel’ werd geroepen.

Bij de politierechter verklaarde hij niets, omdat hij niet bij de zitting aanwezig wilde zijn uit angst voor besmetting met het Coronavirus. Dat verraste ook zijn advocaat, die hem dan ook niet mocht verdedigen.

De man werd eerder veroordeeld tot een taakstraf wegens mishandeling en moest toen ook een behandeling ondergaan om zijn agressie ondre controle te kunnen houden.

Omdat hij al een dag langer dan die twee weken in voorarrest zat kwam hij onmiddellijk vrij. Wel moet hij ook volgens de rechter nog €300 schadevergoeding betalen.

Het jongetje is intussen overladen met voetbalplaatjes en andere cadeaus, maar heeft aan het voorval wel schade overgehouden. Zo durft hij nog steeds niet goed het huis uit, omdat hij denkt achtervolgd te zullen worden door de man.

Lees ook

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

internetstoring

Storing bij Ziggo treft ook deze streekomroep en RTV Dordrecht

Door een storing bij Ziggo zitten tweeduizend zakelijke klanten sinds begin deze week moment zonder internet, waaronder ook RTV Dordrecht en de streekomroep. Wij worden hierdoor beperkt in ons werk voor deze website en de app, de sociale media, radio en televisie.

retouchedrws

Klep Papendrechtsebrug wordt klaargemaakt voor de toekomst: 'Uitdagend werk'

Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”