gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Voetbalplaatjes’-mishandeling bestraft

ca85bd3fa0a9913f3f574c18d0a6220d

De man, die een jongen van 10 jaar een klap gaf toen hij om voetbalplaatjes vroeg, is veroordeeld tot 6 weken cel. Waarvan 4 weken voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij verklaarde bij de politie dat hij en zijn vriendin al langer werden gepest door een groep kinderen en dat hij dacht dat er ‘eikel’ werd geroepen.

Bij de politierechter verklaarde hij niets, omdat hij niet bij de zitting aanwezig wilde zijn uit angst voor besmetting met het Coronavirus. Dat verraste ook zijn advocaat, die hem dan ook niet mocht verdedigen.

De man werd eerder veroordeeld tot een taakstraf wegens mishandeling en moest toen ook een behandeling ondergaan om zijn agressie ondre controle te kunnen houden.

Omdat hij al een dag langer dan die twee weken in voorarrest zat kwam hij onmiddellijk vrij. Wel moet hij ook volgens de rechter nog €300 schadevergoeding betalen.

Het jongetje is intussen overladen met voetbalplaatjes en andere cadeaus, maar heeft aan het voorval wel schade overgehouden. Zo durft hij nog steeds niet goed het huis uit, omdat hij denkt achtervolgd te zullen worden door de man.

Lees ook

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

politiestock

Dordtenaar raakt gewond bij schietpartij in Breda

Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

fietspaaltjes1

Gevaarlijke fietspaaltjes onder de loep tijdens landelijke paaltjescheckdag

Overbodige fietspaaltjes die op onoverzichtelijke en vooral onveilige plekken staan. Het is een doorn in het oog van de Fietsersbond Drechtsteden. De paaltjes moeten auto’s weren op plekken waar alleen fietsers moeten komen, maar zijn voor diezelfde fietsers vaak een gevaarlijke hindernis. De landelijke paaltjescheckdag op 19 september moet daar verandering in brengen.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."