gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Voetbalplaatjes’-mishandeling bestraft

ca85bd3fa0a9913f3f574c18d0a6220d

De man, die een jongen van 10 jaar een klap gaf toen hij om voetbalplaatjes vroeg, is veroordeeld tot 6 weken cel. Waarvan 4 weken voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij verklaarde bij de politie dat hij en zijn vriendin al langer werden gepest door een groep kinderen en dat hij dacht dat er ‘eikel’ werd geroepen.

Bij de politierechter verklaarde hij niets, omdat hij niet bij de zitting aanwezig wilde zijn uit angst voor besmetting met het Coronavirus. Dat verraste ook zijn advocaat, die hem dan ook niet mocht verdedigen.

De man werd eerder veroordeeld tot een taakstraf wegens mishandeling en moest toen ook een behandeling ondergaan om zijn agressie ondre controle te kunnen houden.

Omdat hij al een dag langer dan die twee weken in voorarrest zat kwam hij onmiddellijk vrij. Wel moet hij ook volgens de rechter nog €300 schadevergoeding betalen.

Het jongetje is intussen overladen met voetbalplaatjes en andere cadeaus, maar heeft aan het voorval wel schade overgehouden. Zo durft hij nog steeds niet goed het huis uit, omdat hij denkt achtervolgd te zullen worden door de man.

Lees ook

Calvin Raatsie FC Dordrecht

Na jaar op de bank wil nieuwe FC Dordrecht-goalie laten zien wat hij kan: 'Waren hectische dagen'

Na een succesvol promotieseizoen bij Excelsior hoopte Calvin Raatsie (24) ook in de eredivisie op een doorbraak. De doelman werd echter tweede keus en mikt bij FC Dordrecht, waar hij afgelopen week werd gepresenteerd, op een succesvol hoofdstuk in zijn carrière. "Ik weet van mezelf dat ik het aankan."

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.

pexelstelefoon

Poep op de ramen, duizenden telefoontjes en een dickpic: Tomasz ontkent vergaande stalking

Slachtofferadvocaat Peter Schouten gaat pontificaal voor zijn cliënt staan in de rechtszaal. Zo voorkomt hij dat de verdachte nog langer naar de vrouw op de publieke tribune kan kijken. “Hij gaf net een vileine knipoog naar haar. Ik wil dat hij niet meer aan haar denkt.”

VAN DRUNEN_MOTOCROSS_GP_12_GB_2026

Van Drunen komt niet verder dan vijfde plek in Britse Grand Prix

Na drie van de vijf raceweekenden weet Lotte van Drunen één ding zeker: prolongatie van de wereldtitel motorcross is een onmogelijke opgave. De Sliedrechtse kwam in Groot-Brittanië dit weekend niet verder dan de vijfde plek en raakte verder achterop in de tussenstand.