gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Voetbalplaatjes’-mishandeling bestraft

ca85bd3fa0a9913f3f574c18d0a6220d

De man, die een jongen van 10 jaar een klap gaf toen hij om voetbalplaatjes vroeg, is veroordeeld tot 6 weken cel. Waarvan 4 weken voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij verklaarde bij de politie dat hij en zijn vriendin al langer werden gepest door een groep kinderen en dat hij dacht dat er ‘eikel’ werd geroepen.

Bij de politierechter verklaarde hij niets, omdat hij niet bij de zitting aanwezig wilde zijn uit angst voor besmetting met het Coronavirus. Dat verraste ook zijn advocaat, die hem dan ook niet mocht verdedigen.

De man werd eerder veroordeeld tot een taakstraf wegens mishandeling en moest toen ook een behandeling ondergaan om zijn agressie ondre controle te kunnen houden.

Omdat hij al een dag langer dan die twee weken in voorarrest zat kwam hij onmiddellijk vrij. Wel moet hij ook volgens de rechter nog €300 schadevergoeding betalen.

Het jongetje is intussen overladen met voetbalplaatjes en andere cadeaus, maar heeft aan het voorval wel schade overgehouden. Zo durft hij nog steeds niet goed het huis uit, omdat hij denkt achtervolgd te zullen worden door de man.

Lees ook

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.

fotootje kat

Urenlange zoektocht naar huiskat eindigt op dak: 'Ze was helemaal nat en koud'

Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”