gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Voetbalplaatjes’-mishandeling bestraft

ca85bd3fa0a9913f3f574c18d0a6220d

De man, die een jongen van 10 jaar een klap gaf toen hij om voetbalplaatjes vroeg, is veroordeeld tot 6 weken cel. Waarvan 4 weken voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij verklaarde bij de politie dat hij en zijn vriendin al langer werden gepest door een groep kinderen en dat hij dacht dat er ‘eikel’ werd geroepen.

Bij de politierechter verklaarde hij niets, omdat hij niet bij de zitting aanwezig wilde zijn uit angst voor besmetting met het Coronavirus. Dat verraste ook zijn advocaat, die hem dan ook niet mocht verdedigen.

De man werd eerder veroordeeld tot een taakstraf wegens mishandeling en moest toen ook een behandeling ondergaan om zijn agressie ondre controle te kunnen houden.

Omdat hij al een dag langer dan die twee weken in voorarrest zat kwam hij onmiddellijk vrij. Wel moet hij ook volgens de rechter nog €300 schadevergoeding betalen.

Het jongetje is intussen overladen met voetbalplaatjes en andere cadeaus, maar heeft aan het voorval wel schade overgehouden. Zo durft hij nog steeds niet goed het huis uit, omdat hij denkt achtervolgd te zullen worden door de man.

Lees ook

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

sportdocentamberrijnmond

Na dagen in file gooit sportdocent Amber het roer om: ‘Ben gaan hardlopen naar huis’

Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.