Dordrecht, Netherlands

Voetbaltoernooi met G-teams

Voetbalvereniging Oranje Wit organiseert zaterdag voor de 27ste keer het Van Leeuwen Buizen toernooi, in dit voetbaltoernooi nemen verschillende voetbalteams het tegen elkaar op. “Het is heel leuk, de spelers willen graag winnen en ze zullen er altijd voor gaan”, vertelt coördinator Johan ter Horst.
Robert van Loon | 15 augustus 2018 08:13 | Aangepast op 15 augustus 2018 08:13
Het toernooi is verdeeld in twee competities en duurt van s‘ochtends tot de prijsuitreiking om 16.00 uur. Het toernooi draait om gezelligheid en samen zijn met elkaar, ook is er een wisselbeker te verdienen. De deelnemers aan het toernooi zijn verstandelijk beperkt. “Er zijn deelnemers met down, ADHD of asperger. Maar allemaal doen ze graag mee en vinden ze het leuk.”


Het toernooi word gespeeld in teams van zeven of acht spelers op halve velden, dit jaar spelen de teams op het hoofdveld.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...