Bij FC Dordrecht worden de rubberkorrels van het veld verwijderd, met een soort stofzuiger worden de korrels opgezogen en in een zak gegeooid. Het veld wordt vervangen voor een hybride grasveld van 7% kunstgras en 93% gewoon gras.
Ze zijn begonnen! pic.twitter.com/llNCOiwQfI— FC Dordrecht (@fcdordrechtnl) 13 juli 2018
Ze zijn begonnen! pic.twitter.com/llNCOiwQfI
Redactie Streekomroep | 26 juni 2026 18:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 30 juni 2026 11:26
De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.
Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.
Om Dordtenaren kennis te laten maken met het nieuwe Stadspark, organiseert de gemeente deze zomer voor het eerst ‘Zomerpark’. Onder die noemer zullen op twee verschillende locaties diverse sport- en spelactiviteiten worden georganiseerd. Daarnaast staan er twee maanden lang allerlei speeltoestellen, waar jong en oud gratis gebruik van kunnen maken.
De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.
Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik.
Het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land is naar verwachting nog zeker tot zaterdagmiddag ontregeld. Dat komt door een stroomstoring die maandagochtend is ontstaan bij station Rotterdam Stadion. Aanvankelijk werd gedacht dat het treinverkeer eerst dinsdagochtend en later donderdagavond weer kon worden opgestart, maar het herstel van de vele kapotte stroomkabels vergt nog meer tijd.