gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voetbalwedstrijden en wijkbezoeken afgelast na familiedrama

e1139ac6d2d1021cd5e32aa4a83bade1

Voetbalvereniging Wieldrecht, waarvan twee leden van de vereniging bij het familiedrama van maandagavond zijn betrokken, schrapt twee wedstrijden uit de bekercompetitie. De wedstrijden van het Dames 1-team donderdag en het MO13-team maandag zullen niet doorgaan. Dit meldt het bestuur van de club.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Onze gedachten en ons medeleven zijn bij een ieder die hierbij betrokken is of de familie op welke wijze dan ook kent. Dit valt met geen pen te beschrijven”, schrijft de club op de website.

Ook zullen twee wijkbezoeken, in het kader van 800 jaar stadsrechten, niet doorgaan. Dit gaat om het bezoek van burgemeester Wouter Kolff in Nieuw-Krispijn dinsdagmiddag en wethouder Marco Stam in Wielwijk woensdagmiddag.

Maandagavond schoot een 35-jarige agent zijn twee kinderen van 8 en 12 jaar dood in hun woning aan de Heimerstein in Sterrenburg. Daarna doodde hij zichzelf. De 27-jarige moeder werd zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis, dinsdagochtend werd bekend dat zij aan haar verwondingen is overleden.

Lees ook

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”