gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voetbalwedstrijden en wijkbezoeken afgelast na familiedrama

e1139ac6d2d1021cd5e32aa4a83bade1

Voetbalvereniging Wieldrecht, waarvan twee leden van de vereniging bij het familiedrama van maandagavond zijn betrokken, schrapt twee wedstrijden uit de bekercompetitie. De wedstrijden van het Dames 1-team donderdag en het MO13-team maandag zullen niet doorgaan. Dit meldt het bestuur van de club.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Onze gedachten en ons medeleven zijn bij een ieder die hierbij betrokken is of de familie op welke wijze dan ook kent. Dit valt met geen pen te beschrijven”, schrijft de club op de website.

Ook zullen twee wijkbezoeken, in het kader van 800 jaar stadsrechten, niet doorgaan. Dit gaat om het bezoek van burgemeester Wouter Kolff in Nieuw-Krispijn dinsdagmiddag en wethouder Marco Stam in Wielwijk woensdagmiddag.

Maandagavond schoot een 35-jarige agent zijn twee kinderen van 8 en 12 jaar dood in hun woning aan de Heimerstein in Sterrenburg. Daarna doodde hij zichzelf. De 27-jarige moeder werd zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis, dinsdagochtend werd bekend dat zij aan haar verwondingen is overleden.

Lees ook

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Er was eens: ‘Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.