gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voetbalwedstrijden en wijkbezoeken afgelast na familiedrama

e1139ac6d2d1021cd5e32aa4a83bade1

Voetbalvereniging Wieldrecht, waarvan twee leden van de vereniging bij het familiedrama van maandagavond zijn betrokken, schrapt twee wedstrijden uit de bekercompetitie. De wedstrijden van het Dames 1-team donderdag en het MO13-team maandag zullen niet doorgaan. Dit meldt het bestuur van de club.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Onze gedachten en ons medeleven zijn bij een ieder die hierbij betrokken is of de familie op welke wijze dan ook kent. Dit valt met geen pen te beschrijven”, schrijft de club op de website.

Ook zullen twee wijkbezoeken, in het kader van 800 jaar stadsrechten, niet doorgaan. Dit gaat om het bezoek van burgemeester Wouter Kolff in Nieuw-Krispijn dinsdagmiddag en wethouder Marco Stam in Wielwijk woensdagmiddag.

Maandagavond schoot een 35-jarige agent zijn twee kinderen van 8 en 12 jaar dood in hun woning aan de Heimerstein in Sterrenburg. Daarna doodde hij zichzelf. De 27-jarige moeder werd zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis, dinsdagochtend werd bekend dat zij aan haar verwondingen is overleden.

Lees ook

hitte school

hitte

Code rood vanaf middernacht vanwege de hitte, scholen blijven dicht

Na twee dagen code oranje, geldt vanaf vrijdag code rood in onze provincie. Het is voor het eerst dat dit hoogste waarschuwingsniveau voor gevaarlijk weer in Nederland wordt afgegeven vanwege hitte. Dat heeft gevolgen: zo hebben enkele scholen de lesdag geschrapt en worden hier en daar evenementen afgelast.

PSX_20260604_044825

Twee auto's gaan in vlammen op bij woning

Twee auto's aan de Zilverreiger in Hendrik-Ido-Ambacht zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. Beide voertuigen stonden op een oprit. Ook de woning is beschadigd. Er raakte niemand gewond.

afvalzakken

Tegen afvaloverlast: 270 euro betalen als vuilnis onjuist wordt aangeboden

Wie vanaf deze maand afval verkeerd aanbiedt, kan in Dordrecht een flinke prent krijgen. Naast de opruimkosten van 160 euro zullen bewoners die hun afval onjuist plaatsen vanaf 1 juli ook een boete moeten betalen van 110 euro.

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

foto 1 gluren buren

Vierde editie van Gluren bij de Buren staat voor de deur

In de schaduw van een boom genieten van prachtige klanken of onder een parasol je verwonderen over lokaal cabarettalent. Gluren bij de Buren biedt komende zondag ruim 60 verschillende acts om gratis van de genieten. Deze vierde editie voert je langs tientallen optredens door heel Dordrecht, van binnenstad tot buitenwijk.