Vogelvereniging ‘De Voliere’ organiseert op zaterdag 28 juli weer een vogelbeurs in haar clubhuis aan de Adj.H.P. Kosterstraat.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Chinees restaurant Lotus in Dordrecht sluit na 53 jaar de deuren. In een emotioneel bericht op sociale media en de website van het restaurant maken de eigenaren het vertrek uit winkelcentrum Sterrenburg bekend. "Na een moeilijk, maar weloverwogen besluit, sluiten wij definitief de deuren."
Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.
De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.
Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.
Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.
Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”