Dordrecht, Netherlands

Vogelbuurt krijgt bezoek van minister voor klimaatadaptatie

Minister Cora van Nieuwenhuizen (Infrastructuur & Waterstaat) heeft maandagmiddag een bezoek gebracht aan de Dordwijkzone. Hitteoverlast, het klimaatbestendig inrichten van de wijk en het belang van sporten en natuur in de buurt werd onder de aandacht gebracht.
Corrado Francke | 29 juni 2020 16:28 | Aangepast op 29 juni 2020 16:28
De VVD-politica kwam rond 16.30 uur aan op het Vogelplein, waar ze het Vogelnest bezocht en in gesprek ging over deze onderwerpen met buurtbewoners. Wethouder Marco Stam en heemraad Johan van Driel waren ook aanwezig in de wijk.


De Dordwijkzone verbindt het Wantij via sportparken met de Nieuwe Dordtse Biesbosch. Op die manier ontstaat een stadspark, dat fungeert als een klimaatbuffer.

Vanuit de wijk was er veel belangstelling voor het bezoek van de minister, wethouder en heemraad.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...