Dordrecht, Netherlands

Vogels tellen in Biesbosch

Vogeltellers van de Natuur- en Vogelwacht tellen zaterdag vogels in de Biesbosch. Het is de eerste telling van dit winterseizoen.
Peter Tromp | 10 oktober 2016 12:45 | Aangepast op 10 oktober 2016 12:45
De vogelaars trekken tot en met maart iedere maand een keer het gebied in. De gegevens worden gebruikt voor het vaststellen van trends en de bepaling van de natuurwaarde in het landelijk gebied van de provincie.

De Natuur- en Vogelwacht zoekt nog ervaren en beginnende tellers die mee willen doen. Bij ieder ploegje dat het gebied intrekt is minimaal één ervaren vogelaar aanwezig.

Wie mee wil doen, moet zich tijdens kantooruren aanmelden bij de Natuur- en Vogelwacht (078 – 6 21 39 21). Het vogeltellen start zaterdag 15 oktober om 10.00 uur bij biologisch centrum “Jong Dordrecht”, Noorderelsweg 2A.

Lees ook

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...