gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vogels tellen in Biesbosch

Vogeltellers van de Natuur- en Vogelwacht tellen zaterdag vogels in de Biesbosch. Het is de eerste telling van dit winterseizoen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De vogelaars trekken tot en met maart iedere maand een keer het gebied in. De gegevens worden gebruikt voor het vaststellen van trends en de bepaling van de natuurwaarde in het landelijk gebied van de provincie.

De Natuur- en Vogelwacht zoekt nog ervaren en beginnende tellers die mee willen doen. Bij ieder ploegje dat het gebied intrekt is minimaal één ervaren vogelaar aanwezig.

Wie mee wil doen, moet zich tijdens kantooruren aanmelden bij de Natuur- en Vogelwacht (078 – 6 21 39 21). Het vogeltellen start zaterdag 15 oktober om 10.00 uur bij biologisch centrum “Jong Dordrecht”, Noorderelsweg 2A.

Lees ook

leostolkbrandazijnplaats.jpg

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.

transvaalstraat.png

Ruit gesneuveld bij explosie bij woning

Bij een huis aan de Transvaalstraat in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een explosie geweest. Volgens de politie raakte niemand gewond.

Brug over de Noord 2.jpg

Let op: Brug over de Noord tot en met vrijdag dicht

Wegverkeer in en om Alblasserdam moet deze week rekening houden met omleidingen. De N915 tussen Noordeinde in Hendrik-Ido-Ambacht en de op- en afrit Alblasserdam van de A15, inclusief de Brug over de Noord, is tot en met vrijdagavond dicht. Dat geldt zowel overdag als ‘s nachts.