Dordrecht, Netherlands

Voldoende geld voor Huis Roodenburch

Er is door crowdfunding genoeg geld opgehaald voor Huis Roodenburch. Het streefbedrag was 150 duizend euro, maar de teller staat op 170 duizend.
Inge de Bruyn | 29 oktober 2015 11:23 | Aangepast op 29 oktober 2015 11:23
Huis Roodenburch aan de Wijnstraat staat al een paar jaar leeg, de eigenaren van de naastgelegen eetwinkel gaan er nu een horecagelegenheid beginnen.

Beneden in de kelder komt een café en op de eerste verdieping een restaurant.

Er kan tot en met 5 november geinvesteerd worden. Begin volgend jaar is de verbouwing klaar en gaat Huis Roodenburch open voor publiek.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...