gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Volgende week Binnenstad op de schop

076883421a46e68fe1fc5c0b1e6660bf

De Lange Geldersekade is nog maar net af en dan gaat in januari de Engelenburgerbrug op de schop. Maar dat is niet het enige. Vanaf volgende week worden ook de Johan de Wittbrug, de Visbrug en de Vest overhoop gehaald.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Tot en met eind oktober worden rondom de Vest en op de Visbrug het asfalt vervangen door klinkers. Daarmee past het beter in het straatbeeld van de rest van de stad. Vanaf maandag gaat de schop in de grond en zullen er omleidingen komen voor bezoekers en bewoners.


Een van de belangrijkste redenen voor de herinrichting van de Vest is het verkeerssituatie met parkeren. Bij het wegrijden vanuit parkeervakken zijn fietsers slecht zichtbaar. Daarnaast word het gebied rondom de Vest groener.


De plannen voor de Engelenburgerbrug zijn ook klaar, maar hoe de uitvoering daarvan zo min mogelijk overlast voor omwonenden veroorzaakt dat is nog even puzzelen. De werkzaamheden voor de Engelenburgerbrug moeten in januari starten.


Lees ook

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

brandspouwmuur

Brand in spouwmuren na dakdekwerkzaamheden

In een huis aan de Soeteliefskamp in Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagmiddag brand ontstaan. Dat gebeurde toen dakdekkers op het dak bezig waren met werkzaamheden.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.