gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Volle trein teruggestuurd naar Dordrecht

Op de Merwede-Lingelijn is gisteravond een Arriva-trein vanuit Sliedrecht teruggestuurd naar Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De trein was overvol omdat er op de Zomerfeesten in Gorinchem optredens plaatsvonden o.a. van de band Broederliefde en de meidengroep OG3NE. Daar was het inmiddels zo druk dat de politie de toegang tot de pleinen, waar de optredens plaatsvonden, afsloot en niemand meer toeliet. De passagiers van de trein kregen te horen dat verder rijden geen zin had en dat de trein zou terugkeren naar Dordrecht. De terugreis verliep zonder incidenten.

Arriva biedt haar excuses aan en rijdt de komende avonden met dubbele treinstellen op de tijden dat reizigers voor de Zomerfeesten richting Gorinchem willen.

Diverse media berichtten dat er vernielingen in de trein zouden zijn aangericht. Arriva ontkent dit ten stelligste.

Lees ook

politieinstagrammolenlanden

Rijbewijs afgepakt na drugstest, dan zien agenten de man weer rijden

Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

rwsputdeksels

Losse putdeksels in Drechttunnel zorgen voor flinke vertraging, tunnelbuis dicht

In de rechterbuis van de Drechttunnel zijn maandagochtend op twee plekken putdeksels losgekomen. Richting het zuiden loopt de vertraging daardoor flink op. De putdeksels worden vastgezet, de tunnelbuis is tot die tijd dicht.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.