gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Volle trein teruggestuurd naar Dordrecht

Op de Merwede-Lingelijn is gisteravond een Arriva-trein vanuit Sliedrecht teruggestuurd naar Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De trein was overvol omdat er op de Zomerfeesten in Gorinchem optredens plaatsvonden o.a. van de band Broederliefde en de meidengroep OG3NE. Daar was het inmiddels zo druk dat de politie de toegang tot de pleinen, waar de optredens plaatsvonden, afsloot en niemand meer toeliet. De passagiers van de trein kregen te horen dat verder rijden geen zin had en dat de trein zou terugkeren naar Dordrecht. De terugreis verliep zonder incidenten.

Arriva biedt haar excuses aan en rijdt de komende avonden met dubbele treinstellen op de tijden dat reizigers voor de Zomerfeesten richting Gorinchem willen.

Diverse media berichtten dat er vernielingen in de trein zouden zijn aangericht. Arriva ontkent dit ten stelligste.

Lees ook

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.

laboratorium_002_1.jpg

Drie voormalig stortplaatsen in onze streek onderzocht op zeer zorgwekkende stoffen

Bij drie gesloten stortplaatsen in onze streek wordt onderzocht of daaruit niet eerder onderzochte stoffen zich verspreiden via het grondwater. Het gaat om voormalige stortplaatsen aan de Noordweg in Zwijndrecht, aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland en de Nieuwe Gorzen in Ridderkerk, die worden onderzocht op Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS).

fotoonderwijsmuseum.png

Red dit museum, smeekt de Dordtse politiek Den Haag: ‘Het hoort bij ons thuis’

Is het na dit jaar alsnog over en uit voor het Nationaal Onderwijsmuseum? Het ministerie zegt van wel, maar Dordtse raadsleden en het gemeentebestuur stribbelen tegen. “Het kabinet voert een amendement eigenlijk niet helemaal uit”, ziet cultuurwethouder Joost Veldman.

politiehond (1).png

Autodief probeert op gestolen fiets te vluchten, politiehond vindt hem in de bosjes

Met behulp van een politiehond is eerder deze week een autodief in Ridderkerk in de kraag gevat. De 43-jarige verdachte uit Ridderkerk probeerde nog te vluchten op een gestolen fiets en te voet, maar diensthond Aron wist hem op te speuren uit de bosjes.

bosschaart.png

Pascal Bosschaart vanaf volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht

Pascal Bosschaart wordt volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht. De afgelopen jaren was de Rotterdammer trainer van Feyenoord onder 21.