gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Volle trein teruggestuurd naar Dordrecht

Op de Merwede-Lingelijn is gisteravond een Arriva-trein vanuit Sliedrecht teruggestuurd naar Dordrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De trein was overvol omdat er op de Zomerfeesten in Gorinchem optredens plaatsvonden o.a. van de band Broederliefde en de meidengroep OG3NE. Daar was het inmiddels zo druk dat de politie de toegang tot de pleinen, waar de optredens plaatsvonden, afsloot en niemand meer toeliet. De passagiers van de trein kregen te horen dat verder rijden geen zin had en dat de trein zou terugkeren naar Dordrecht. De terugreis verliep zonder incidenten.

Arriva biedt haar excuses aan en rijdt de komende avonden met dubbele treinstellen op de tijden dat reizigers voor de Zomerfeesten richting Gorinchem willen.

Diverse media berichtten dat er vernielingen in de trein zouden zijn aangericht. Arriva ontkent dit ten stelligste.

Lees ook

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: het Zuigkwintet

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.