gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voltallig college bij opening kledingwinkel

Het voltallige college van burgemeester en wethouders is aanwezig bij de opening van de Primark in Drievriendenhof.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het is een ongekend zware delegatie voor de opening van een winkel. De kledingzaak opent vanochtend om elf uur. Sinds kwart over negen is de zaak al open voor genodigden en pers. Het is druk. De belangstelling is groot. Ook staan er buiten al geruime tijd mensen te wachten tot ze naar binnen mogen. De winkel zorgt voor extra werkgelegenheid. Bewoners boven het winkelcentrum hebben langdurig in de herrie gezeten van de verbouwingswerkzaamheden. De toegang tot de parkeergarage is verdwenen en een doorloop is afgesloten.

Foto's: Twitter

Lees ook

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

pexels-hitechsas-5772732

Vier jaar cel voor asielzoeker (22) na dubbele poging verkrachting en geweld

De rechter heeft vier jaar cel opgelegd aan een asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die zich wilde vergrijpen aan twee vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde op 28 februari 2026 in de Agniesebuurt en in Schiebroek.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”