gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voor het eerst Midsummernight Shopping in Dordt

87900a5893608422f48d1a8d1d9b26ae

Een nacht lang winkelen, voor shopaholics klinkt het als de hemel op aarde. En dat is het ook, donderdag in Dordrecht. Dan vindt de eerste Midssummernight Shopping in het Centrum plaats.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Ruim 200 winkeliers zijn dan tot 22:00 uur open, een uur langer dan op een normale koopavond. "Het is gewoon een feest rondom de langste dag van het jaar: en nachtje lang doorgaan met shoppen", vertelt Bert Braanker, penningmeester van de organiserende partij Promotie Ondernemers Binnenstad Dordrecht (POBD).

"We beginnen heel voorzichtig dit jaar, met een idee dat ontsproten is aan een groepje enthousiaste ondernemers. Die zeiden 'laten we dat eens oppakken', tot 22:00 uur. En als het een succes wordt, wie weet volgend jaar de hele nacht."

Op de avond zullen ook live muziek, hapjes en drankjes de binnenstad opfleuren. Daarna is er bij diverse Dordtse horecazaken een afterparty.

De Shoppingnight wordt donderdagavond om 18:00 uur feestelijk geopend op het Scheffersplein met de onthulling van de etalage van het voormalige V&D pand door wethouder Maarten Burggraaf.

Lees ook

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

zomerschool

Zomerschool Dordrecht verwelkomt tientallen kinderen van het azc

Terwijl veel kinderen deze weken genieten van hun zomervakantie, zitten ruim tweehonderd basisschoolleerlingen in Dordrecht juist in de schoolbanken op De Zomerschool. Dit jaar doet een opvallend grote groep kinderen uit het nieuwe asielzoekerscentrum (azc) in Dordrecht mee.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”