Dordrecht, Netherlands

Voor het eerst Midsummernight Shopping in Dordt

Een nacht lang winkelen, voor shopaholics klinkt het als de hemel op aarde. En dat is het ook, donderdag in Dordrecht. Dan vindt de eerste Midssummernight Shopping in het Centrum plaats.
Petra Scheurwater | 27 juni 2019 10:10 | Aangepast op 27 juni 2019 10:10
Ruim 200 winkeliers zijn dan tot 22:00 uur open, een uur langer dan op een normale koopavond. "Het is gewoon een feest rondom de langste dag van het jaar: en nachtje lang doorgaan met shoppen", vertelt Bert Braanker, penningmeester van de organiserende partij Promotie Ondernemers Binnenstad Dordrecht (POBD).

"We beginnen heel voorzichtig dit jaar, met een idee dat ontsproten is aan een groepje enthousiaste ondernemers. Die zeiden 'laten we dat eens oppakken', tot 22:00 uur. En als het een succes wordt, wie weet volgend jaar de hele nacht."

Op de avond zullen ook live muziek, hapjes en drankjes de binnenstad opfleuren. Daarna is er bij diverse Dordtse horecazaken een afterparty.

De Shoppingnight wordt donderdagavond om 18:00 uur feestelijk geopend op het Scheffersplein met de onthulling van de etalage van het voormalige V&D pand door wethouder Maarten Burggraaf.

Lees ook

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...

Vrouwen in onze streek niet allemaal even financieel zelfstandig: dit zijn de verschillen

Vrouwen in onze streek staan minder vaak financieel op eigen benen dan gemiddeld in Nederland. Dat b...

Nieuwbouw stap dichterbij: ‘Vanuit je woonkamer scheepsbouw en oude dorpskern zien’

De ontwikkeling van 152 woningen in hartje Alblasserdam is een stuk dichterbij gekomen. Verschillend...

FC Dordrecht geeft voorsprong pijnlijk uit handen tegen RKC: 1-2

FC Dordrecht heeft maandagavond een pijnlijke nederlaag geleden tegen RKC Waalwijk. Aan de Krommedij...

Tegen overvol stroomnet: deze kleine windmolen zorgt dat bedrijf wel kan groeien

Hoe zorg je ervoor dat je als bedrijf kunt groeien op een overvol stroomnet? Voor grote bedrijven ee...