Dordrecht, Netherlands

Voor het eerst Midsummernight Shopping in Dordt

Een nacht lang winkelen, voor shopaholics klinkt het als de hemel op aarde. En dat is het ook, donderdag in Dordrecht. Dan vindt de eerste Midssummernight Shopping in het Centrum plaats.
Petra Scheurwater | 27 juni 2019 10:10 | Aangepast op 27 juni 2019 10:10
Ruim 200 winkeliers zijn dan tot 22:00 uur open, een uur langer dan op een normale koopavond. "Het is gewoon een feest rondom de langste dag van het jaar: en nachtje lang doorgaan met shoppen", vertelt Bert Braanker, penningmeester van de organiserende partij Promotie Ondernemers Binnenstad Dordrecht (POBD).

"We beginnen heel voorzichtig dit jaar, met een idee dat ontsproten is aan een groepje enthousiaste ondernemers. Die zeiden 'laten we dat eens oppakken', tot 22:00 uur. En als het een succes wordt, wie weet volgend jaar de hele nacht."

Op de avond zullen ook live muziek, hapjes en drankjes de binnenstad opfleuren. Daarna is er bij diverse Dordtse horecazaken een afterparty.

De Shoppingnight wordt donderdagavond om 18:00 uur feestelijk geopend op het Scheffersplein met de onthulling van de etalage van het voormalige V&D pand door wethouder Maarten Burggraaf.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Liveblog winterweer: sneeuwpret in volle gang, ov ligt nagenoeg plat

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...