gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voor het eerst Midsummernight Shopping in Dordt

87900a5893608422f48d1a8d1d9b26ae.jpg

Een nacht lang winkelen, voor shopaholics klinkt het als de hemel op aarde. En dat is het ook, donderdag in Dordrecht. Dan vindt de eerste Midssummernight Shopping in het Centrum plaats.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Ruim 200 winkeliers zijn dan tot 22:00 uur open, een uur langer dan op een normale koopavond. "Het is gewoon een feest rondom de langste dag van het jaar: en nachtje lang doorgaan met shoppen", vertelt Bert Braanker, penningmeester van de organiserende partij Promotie Ondernemers Binnenstad Dordrecht (POBD).

"We beginnen heel voorzichtig dit jaar, met een idee dat ontsproten is aan een groepje enthousiaste ondernemers. Die zeiden 'laten we dat eens oppakken', tot 22:00 uur. En als het een succes wordt, wie weet volgend jaar de hele nacht."

Op de avond zullen ook live muziek, hapjes en drankjes de binnenstad opfleuren. Daarna is er bij diverse Dordtse horecazaken een afterparty.

De Shoppingnight wordt donderdagavond om 18:00 uur feestelijk geopend op het Scheffersplein met de onthulling van de etalage van het voormalige V&D pand door wethouder Maarten Burggraaf.

Lees ook

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

moestuininbraak.png

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3.jpg

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

50jaarduwvaart.png

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

nijverheidstraat.jpg

Motorrijder naar ziekenhuis na aanrijding

Een motorrijder is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Dordrecht. Hij kwam op de kruising van de Nijverheidstraat en de Mijlweg in botsing met een auto.