gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Voor het eerst Midsummernight Shopping in Dordt

87900a5893608422f48d1a8d1d9b26ae.jpg

Een nacht lang winkelen, voor shopaholics klinkt het als de hemel op aarde. En dat is het ook, donderdag in Dordrecht. Dan vindt de eerste Midssummernight Shopping in het Centrum plaats.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Ruim 200 winkeliers zijn dan tot 22:00 uur open, een uur langer dan op een normale koopavond. "Het is gewoon een feest rondom de langste dag van het jaar: en nachtje lang doorgaan met shoppen", vertelt Bert Braanker, penningmeester van de organiserende partij Promotie Ondernemers Binnenstad Dordrecht (POBD).

"We beginnen heel voorzichtig dit jaar, met een idee dat ontsproten is aan een groepje enthousiaste ondernemers. Die zeiden 'laten we dat eens oppakken', tot 22:00 uur. En als het een succes wordt, wie weet volgend jaar de hele nacht."

Op de avond zullen ook live muziek, hapjes en drankjes de binnenstad opfleuren. Daarna is er bij diverse Dordtse horecazaken een afterparty.

De Shoppingnight wordt donderdagavond om 18:00 uur feestelijk geopend op het Scheffersplein met de onthulling van de etalage van het voormalige V&D pand door wethouder Maarten Burggraaf.

Lees ook

hackaszfoto.png

Hack raakt ziekenhuis, maar geen gegevens gelekt: ‘Wisten dat we kwetsbaar zijn’

Onhandig is het zeker, maar geschokt is men bij het Albert Schweitzer ziekenhuis niet door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Daardoor kunnen patiënten al anderhalve week niet bij cliëntenportaal MijnASz. “Het gaat erom hoe je ermee omgaat”, benadrukt bestuursvoorzitter Nicole Stolk.

politie.jpg

Nepagenten maken slachtoffers in Sterrenburg

Er zijn criminelen actief als nepagenten in de Dordtse wijk Sterrenburg. De afgelopen twee weken zijn er achttien meldingen gemaakt van criminelen die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker.

10fa2995-aacd-3cec-a145-e81ce6c7984e.jpg

Verbazing over reclameposters AZ in onze regio: 'Een licht ondeugende actie'

In zeker drie gemeenten in onze streek hangen momenteel reclameposters van AZ. Opvallend, aangezien de voetbalclub uit Alkmaar nauwelijks fans heeft in het Rijnmondgebied. Het blijkt te gaan om een campagne van de hoofdsponsor van de club.

fotojongerenwoningen.png

Dordrecht bouwt honderden woningen om jongeren in de stad te houden

Het officiële startschot voor de bouw van zo’n 199 nieuwe studenten- en jongerenappartementen is donderdagmiddag gegeven. De appartementen worden gerealiseerd op de plek van het voormalige verzorgingstehuis Thureborgh, aan de zuidkant van station Dordrecht. Met de bouw wordt het woonaanbod voor starters en studenten verder uitgebreid.

fotopapendrechtsebrugstoring.png

Papendrechtsebrug na storing van anderhalf uur weer bereikbaar

De Papendrechtsebrug (N3) heeft vrijdagochtend in storing gestaan. Bij de reguliere opening van de brug rond 10.30 uur zijn de bediening en de camera’s uitgevallen, zo laat een woordvoerder van Rijkswaterstaat weten aan deze streekomroep. Rond 12.00 uur ging de brugklep weer naar beneden en kon het verkeer weer over de brug.

plucheplakkers.jpg

Zege FC Dordrecht en nare spreekkoren: De Plucheplakkers blikken terug

FC Dordrecht wint eindelijk weer eens in de Keuken Kampioen Divisie met 1-0 van uitgerekend kampioen ADO Den Haag, maar de ongeregeldheden en de nare spreekkoren blijven hangen. De Haagse invasie is uitgebleven, maar in de nieuwe podcastaflevering van De Plucheplakkers laten Arco Bomgaars, Corrado Francke en Sjoerd de Vos deze incidenten zeker niet onbenoemd.