gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vooraf aanmelden voor de trein: ‘Nee? Hoezo?’

a9d76b646c104da90d55f87dfc064933

De NS lanceerde woensdag de Treinwijzer. Hiermee kunnen passagiers vooraf hun reis aanmelden zodat zij niet te dicht op elkaar hoeven zitten. Wordt daar al gebruik van gemaakt?

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De meeste reizigers op station Dordrecht hebben het nieuws wel meegekregen, maar de reis zelf niet aangemeld: “Nee, ik reis altijd al buiten de spits, dus voor mij is het rustig genoeg.”

Toch is er behoefte aan de Treinwijzer, want het kan soms echt te druk zijn in de trein: “Nu er minder treinen worden ingezet kan het echt vol worden, vind ik.”

De NS zet momenteel 90% van de treinen in. 30-35% van de reizigers maakt hiervan gebruik. “Als het kan, neem ik de auto of de fiets.” Die luxe heeft niet iedereen: “Veel mensen starten toch op dezelfde tijden. Als er dan treinen uitvallen, heb je zo weer een hele volle trein.”

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

ambubaanhoekbrug

Al meer dan tweehonderd ambulances over de Baanhoekbrug

De Baanhoekbrug is sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug in een week tijd al ruim tweehonderd keer gebruikt door ambulances om de Beneden-Merwede over te steken. “Deze 'escape' helpt ons - zoals de bedoeling was - om de aanrijdtijden en de kwaliteit van zorg voor patiënten te waarborgen”, aldus de ambulancedienst Zuid-Holland Zuid.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.