Dordrecht, Netherlands

Voorarrest Dordtenaar en Zwijndrechtenaar in ontvoeringszaak verlengd

De zes mannen die worden verdacht van een ontvoering afgelopen donderdag in het Noord-Hollandse Cruquius, onder wie een Dordtenaar (31) en Zwijndrechtenaar (31), blijven voorlopig in de cel.
Robin Nanninga | 10 augustus 2021 09:21 | Aangepast op 10 augustus 2021 09:21
De overige verdachten zijn drie mannen uit Rotterdam (22, 22 en 30 jaar) en een man zonder woonadres. De mannen zouden een 56-jarige man uit Hoofddorp uit een auto hebben getrokken en meegenomen in een busje. De politie startte meteen daarna een zoekactie en vond het busje zondag op een bedrijventerrein in Gouda. Van de ontvoerde Hoofddorper ontbreekt nog ieder spoor.


Het is niet duidelijk wat het motief was van de daders. De politie houdt rekening met het scenario dat de ontvoerders zich hebben vergist in het slachtoffer en dat ze eigenlijk een andere man wilden meenemen.

Lees ook

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...